Місто

Відбулася 39-та сесія Старокостянтинівської міської ради

39та сесія

25 квітня 2014 року відбулася 39-та сесія Старокостянтинівської міської ради. Депутати вже два місяці не збирались на засідання, про що СНБ писав тут, тому порядок денний був досить об’ємним – розглядалось більше 40-ка питань.

Початок сесії вийшов досить напруженим. Конфлікт розгорівся між представниками міської ради та громадської організації “Самооборона Старокостянтинова“. Напередодні “Самооборона Старокостянтинова” зробила заявку на участь трьох чоловік в роботі сесії, але на засідання прийшло близько 20-ти. Представники міської ради спробували не пропустити не зареєстрованих людей, та ті силою пройшли в зал засідань. Травм від сутички зафіксовано не було, постраждали лише вхідні двері. Згодом депутатами міської ради було прийняте рішення розпочати роботу сесії незважаючи на цей конфлікт. В процесі засідання “Самооборона Старокостянтинова” порядок в залі не порушувала та в роботу сесії не втручалась.

На початку засідання було оголошено про призначення Михайла Борисовича Яснюка головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації. В короткій промові Михайло Борисович сказав про необхідність вирішувати усі проблеми спільно, пообіцяв завжди тримати двері відкриті та вислухати будь-яку громадську думку, незалежно від політичних та релігійних вподобань.

Також, замість фракції Партії Регіонів, яка була розпущена 21.02.2014р., було оголошено про створення депутатської групи “Єдність” в яку увійшли депутати:
С.Пономарьов,
А.Франко,
О.Борикін,
О.Лавренюк,
Р.Кривенький,
О.Шелестюк,
М.Конан,
О.Здибель,
М.Рябчук.

Міським головою було анонсовано наявність порядку денного 39-ї сесії на сайті міської ради, хоча на сьогоднішній день його там немає. Теж саме стосується і рішень сесії, останнє опубліковане на сайті міської ради рішення 37-ї сесії.

Під час першої частини засідання було розглянуто три питання порядку денного:
1. Розглянуті депутатські запити, які в основному стосувались роботи ЖЕКу, комунальних служб та транспорту, переіменування вулиць та ін.;
2. Внесено зміни в склад виконавчого комітету міської ради: замість Бондарчука Сергія Михайловича було обрано Ваврищука Миколу Васильовича;
3. Розглянуто доповідь в.о.начальника Старокостянтинівського РВ УМВС Слюсарчука С.Б. “Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Старокостянтинівського РВ УМВС України у Хмельницькій області на території м.Старокостянтинів у 2013 році”.

Під час другої частини засідання зала значно спустошилась. Не вистачило терпіння багатьом депутатам, пішли представники “Самооборони Старокостянтинова”, був відсутній і міський голова. Продуктивність роботи депутатів від цього значно виросла, приблизно за той же час було розглянуто 39 питань порядку денного. Механізм розгляду більшості питань виглядав приблизно так: “Депутатські комісії розглянули дане питання, обговорення не потребує, хто за? Одноголосно.” Про що йшлося в таких рішеннях зрозуміти сторонній людині було важко.

Серед розглянутих питань:

  • Про затвердження програми взаємодії військових частин Старокостянтинівського гарнізону та Старокостянтинівської міської ради на 2014-2015рр.;
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2013 рік;
  • Про внесення змін до бюджету міста на 2014 рік;
  • Про відрахування частини чистого прибутку до бюджету міста у 2014 році;
  • Про виконання Програми соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік;
  • Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік (за словами депутата Ніконішина В.Л., складеної “Національни космічним агенством”);
  • Про затвердження Програми “Питна вода міста” на 2012-2020 роки у новій редакції;
  • Про затвердження Програми енегроефективності на 2013-2015 роки у новій редакції;
  • Про присвоєння звання почесного громадянина міста Бондарчуку Сергію Михайловичу (посмертно);
  • Про встановлення пам’ятника “Небесній сотні” та інші.

17 пунктів порядку денного було присвячено земельним питанням, була вирішена доля близько 170 земельних ділянок та встановлена плата за їх використання. СНБ вдалося отримати проект рішень з питань регулювання земельних відносин, ознайомитись з ним можете тут.

Насамкінець депутатами була висунута пропозиція заслухати на наступній сесії голову комісії “З питань регламенту депутатської діяльності та етики” Афанасьєва О.В. щодо моралі, поведінки міських депутатів та їх присутності на засіданнях сесії міської ради.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Відбулася 39-та сесія Старокостянтинівської міської ради”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.