Місто

Вибір

Сьогодні вдень в моєму автомобілі впав тризуб, ви бачили такі, на звичайній присосці. Він висить у мене з часів Майдану, вже більше трьох років. Не те щоб з тих часів я став показний патріот, тризуб нагадує про те, для чого це все. А сьогодні він упав.

– Недобре… Подумав я.

Недобре прийшло надвечір, дві людини яким я вірив і з якими пройшов через гирло подій в акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище перейшли на іншу сторону.

Я не знаю, що їх на це спонукало, чи отримана ілюзорна можливість впливати на процеси, чи особиста вигода, а втім це не важливо.

Важливо те, що вони перейшли на той бік без будь-якого попередження, наплювавши на нашу спільну справу і узгоджену позицію, що напрацьовувалась не один день і не однією людиною. Самостійно вирішили за всіх, і за команду і за людей, підписи яких збирали.

Сказати що це розчарування – нічого не сказати. Адже ми часто йшли поряд і раніше. Адже ці люди справді працювали над позитивними змінами. Адже разом у нас все вийшло набагато краще ніж поодинці.

А тепер вони зробили свій вибір, з яким мені явно не по дорозі.

Що ж, жорна подій відсіюють зерно від полови, і це добре. Нас стало дещо менше, але ми краще пізнали одне одного. То ж йдемо далі, долучайтесь!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.