Місто

Великодня Веселка приїхала до Старокостянтинова

Як уже відомо нашим постійним читачам, ГО “Старокостянтинів небайдужий” розпочала активну співпрацю з національною скаутською організацією України “Пласт”. Останнім результатом такої співпраці стала участь одразу трьох членів нашої організації у вишколі “Великодня Веселка”, який нещодавно пройшов у Тернополі.

Розповідає Іван Хомюк:

“1 квітня в місті Тернопіль відбувся цікавий – вишкіл “Школи Писанкарства” та “Великодніх гаївок”, в якому приймали участь представники з різних областей України, в тому числі і наша команда з Старокостянтинова. Вишкіл провів тернопільський “Пласт”.

Нас ознайомили з історією українських гаївок, з чудовими і веселими весняними іграми та святкуваннями, якими наші предки зустрічали свято приходу весни. Подарували море незабутніх вражень та позитиву від перебування в дружному і веселому колективі молодих і радісних людей.

Краса української писанки чекала на нас у другій частині вишколу, під час якої всі учасники отримали змогу самі писати писанки. Більшість присутніх займались цим перший раз в своєму житті, але отримали море задоволення від цього навчання.

Хочемо подякувати організаторам цього вишколу за прекрасно проведений час, особлива подяка агрохолдингу “Мрія” за допомогу в перевезені до Тернополя”.

Хлопцям і дівчатам з нашої організації на стільки сподобалось це дійство, що вони вирішили привезти його з собою і подарувати отримані враження та настрій для Старокостянтинова.

Тож цієї неділі, 9 квітня о 13:00 год. в замку Острозьких ми проводимо:

Майстер-клас з писанкарства та гаївок

Приходьте та приводьте своїх дітей, племінників, онуків, сусідів і всіх кому цікаві народні звичаї.

Писанкарство

Метою майстер-класу є ознайомлення усіх охочих з основними способами написання писанок та проводження великодніх гаївок.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.