Місто

Велике очищення річки: спільними силами зможемо все

Як ми і анонсували раніше, 12 травня відбулась акція “Велике очищення річки”, над організацією якої спільно працювали волонтер Корпусу миру Ліам Форан та громадська організація “Старокостянтинів небайдужий”.

Під час акції старокостянтинівці показали безпрецедентну активність. Напередодні до нашого офісу, і на саму акцію благодійники принесли пакети для сміття, рукавиці і кошти. А на саме прибирання прийшло понад 40 небайдужих старокостянтинівців! Серед яких більшість, що дуже тішить, це наша молодь.

Така підтримка дозволила нам організувати прибирання одразу в багатьох місцях. Об’єктами прибирання стали:

  • міська набережна;
  • територія замку князя Острозького;
  • прибережна територія р. Шахівки;
  • берег біля Млина;
  • р. Ікопоть в районі 8 школи.

Радує, що багатьом людям дійсно не “все одно” – в якому місті вони живуть, і вони готові виділити свій час та попрацювати, щоб наше місто було чистішим. Але, як говориться, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Хотілось би також відмітити й працівників комунальної служби, які теж не лишились осторонь. І “білий рояль в кущах”, роль якого успішно виконав тракторець-сміттєзбиральник, став нам у великій пригоді.

Більше фото на Фесбук, тисніть тут і тут.

По закінченню прибирання Ліам Форан та Анастасія Сас провели воркшоп, метою якого було підведення підсумків зробленої роботи, разом з учасниками наші волонтери склали умовну карту місць, які потребують особливої уваги, прийомів, які можна застосовувати до певних територій, а також занотували ідеї, як має здійснюватись профілактика виникнення місць “хронічного” забруднення. Учасників прибирання чекали від громадської організації “Старокостянтинів небайдужий” подяки та бутерброди.

Підводячи підсумок, хотілось би зазначити, що в нашому місті таких місць досить багато. Вони виникають саме через недбальство самих мешканців, адже саме люди викидають свій непотріб де попало, але разом з цим необхідно вчасно виявляти та знешкоджувати такі осередки забруднення. Вирішення даної проблеми полягає в об’єднанні громади – разом ми сила!

Висловлюємо щиру подяку усім учасникам акції, а також усім хто допоміг фінансово і матеріалами!

Ганна Хохлова
Автор: Ганна Хохлова, небайдужа мама, організатор акції “Велике очищення річки”.

Звіт по акції
Надійшло коштів – 898 грн.
Витрати:
Аптечка – 34 грн.
Рукавиці – 105 грн.
Вода+живчик – 215 грн.
Бутерброди – 325 грн.
Друк – 20 грн.
Канцтовари (ватман, скотч, крейда, картон) – 46 грн.
Залишок: 153 грн.

Велике очищення річки- результати

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.