Місто

Вчимося проводити кампанії громадянської участі

В останню неділю зими в Старокостянтинові пройшов тренінг «Планування, організація та проведення кампаній громадянської участі», що відбувся в рамках проекту «CHOICE: культурна спадщина і сучасність».

Участь у цьому нестандартному для нашого міста заході взяли члени громадської організації “Старокостянтинів небайдужий” та усі охочі і активні мешканці Старокостянтинова.

До нас активно долучилися:
Сергій Жмурко – голова ГО «Спілка учасників АТО міста Старокостянтинів»;
– Світлана Івонько – депутат міської ради;
– Сергій Стецько – підприємець, в минулому заступник міського голови;
– Олена Бєліцька – підприємець, в минулому секретар міської ради;
– Олександр Поплавський, Вадим Стасюк, Василь Карвацький та інші.

Приємно було бачити людей різного віку, поглядів, з абсолютно різним досвідом в одній команді та ефективній взаємодії, адже наш всіх об’єднує одне – це місто Старокостянтинів.

Разом ми вчилися працювати з допомогою досвідченого експерта Юлії Голоднікової, фахівця з PR-комунікацій, тренера з організаційного розвитку, соціального психолога, к.ф.н., куратора і проектного менеджера освітніх та культурних проектів і програм Громадської організації Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».

Тренінг видався цікавим, корисним і пройшов у веселій та дружній атмосфері. А втім, атмосферу тренінгу, виступи учасників та підсумки дивіться самі у серії з п’яти коротких відео:

Даний тренінг не останній у нашому проекті, незабаром, а саме 19 березня 2017 року, відбудеться наступна зустріч на тему:

«Теорія і практика інформаційної діяльності “Як стати відомим і навіщо?”»

. Тож, якщо вам було б цікаво побачити та почути усе особисто, якщо ви маєте активну життєву позицію та хочете знайти однодумців – обов’язково долучайтесь! Для цього тисніть на кнопку:

Заявка на участь у тренінгу “Як стати відомим і навіщо?”
 
логотип ЄСПроект фінансується Європейським Союзом.

Цю публікацію видано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “CHOICE: культурна спадщина і сучасність”. За зміст цієї публікації відповідають виключно партнери-виконавці, і його жодним чином не можна вважати таким, що відображає погляди Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.