Місто

«Вар’яти» їдуть у Старокостянтинів з новою програмою

17 березня у будинку офіцерів Старокостянтинова Сергій Притула та «Вар’яти» презентуватимуть шоу українського гумору. Обіцяють нову програму, дотепні жарти та гарний настрій.

«Вар’яти» – артисти, які не дають публіці сумувати. Це шестеро відомих гумористів, серед них: “Тернопільський сірий” (Сергій Притула), “Жошка” (Володимир Жогло), “Владзьо” (Володимир Ковцун), Юра Бадзян, Віталік Тильний та “Тята” (Остап Ярка).

Вони майже не жартують на політичні теми. В номерах немає матів та жартів «нижче пояса». Тому на концерт «Вар’яти-шоу» можна йти усією сім’єю.

Повні зали у Івано-Франківську та Чернівцях останніми днями, вкрай насичений графік концертів та зйомок – підтвердження того, що «Вар’яти» розвиваються та здобувають шалену популярність у публіки».

Попри насичене концертне життя, «Вар’яти» та Сергій Притула не забувають і про волонтерство. Постійно забезпечують українських вояків в зоні АТО транспортом, оптикою, захисним спорядженням, ліками та іншими необхідними речами. Вони відвідують поранених, підтримують бойовий дух вояків добрим словом, хорошим гумором та гуртують біля себе небайдужих українців. От, приміром, у Старокостянтинові 27 учасників АТО зможуть відвідати концерт 17 березня безкоштовно, а частину концертних коштів хлопці обов’язково передадуть на волонтерські потреби.

Отож, усіх поціновувачів гарного українського гумору «Вар’яти» чекають у Будинку офіцерів 17 березня. Початок о 19.00.

Притула Старокостянтинів

Група в ФБ https://www.facebook.com/varyaty

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “«Вар’яти» їдуть у Старокостянтинів з новою програмою”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.