Місто

В Старокостянтинові знищують протитанкові боєприпаси

ПТАБ-2,5

На Старокостянтинівському полігоні військові знищують протитанкові бомби.

Напевно вже більше 20-ти років з того часу, як військові залишили Старокостянтинівський полігон, сьогодні ж тут знову лунають звуки вибухів. Однак, це не бойові навчання, як би могло бути під час війни.

Як дізнався СНБ на нашому полігоні відбувається знищення протитанкових боєприпасів (бомб ПТАБ-2,5), які щодня привозять сюди вже протягом більше двох тижнів.

Наслідки вибухів дивіться на відео:

https://www.youtube.com/watch?v=vI7RDZMuq68″ width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “В Старокостянтинові знищують протитанкові боєприпаси”

  1. А хто бачив що щодня привозять боеприпаси і коли підривають. Я щось не чув вибухів, хоча живу не далеко. І хто в нашому місці використовуе такі боеприпаси, адже танкових підрозділів у нас немае вже 10 років а не 20 як пише шановний автор. Інформація мае бути перевіреною, а по виду залишків тари ій років 10 що найменьше.

  2. А хто чув ці вибухи? По вигляду воронок та тари з під снарядіа ім років10 як мінімум, а танкові частини зі Старокостянтинова перевели 10 років тому. Ймовірніше це залишки від боеприпасів, що знищувались після стрільб у той же період.

  3. Танкову частину перевели в 2002 році. А військових навчань на полігоні не було близько 20-ти років, саме це малося на увазі.
    Катя, на відео чітко видно свіжі сліди від вибухів, за 10 років там би усе заросло. Окрім того була знайдена етикетка від боєприпасів (дивіться на 4:56 хв.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close