Місто

В Старокостянтинові запровадять електронні петиції до міської ради

Електронна петиція це особлива форма колективного звернення громадян до влади і незабаром таке звернення можна буде подавати в Старокостянтинові.

12 січня виконавчий комітет схвалив проект Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Старокостянтинівській міській раді і подав його на затвердження міської ради.

Посадовці розглядатимуть петицію за умови збору на її підтримку протягом не більш як трьох місяців з дня її оприлюднення не менше ніж 100 підписів.

Розгляд Петиції здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Розгляд здійснюватиметься на найближчому пленарному засіданні міської ради або виконавчого комітету міської ради, шляхом прийняття рішення у порядку, визначеному чинним законодавством, Регламентами міської ради або виконавчого комітету міської ради.

На засіданні сесії міської ради або виконавчого комітету міської ради, де буде розглядатись Петиція, може бути запрошений автор (ініціатор). За бажанням, автор (ініціатор) Петиції може зробити виступ щодо питань, піднятих у тексті Петиції.

Після розгляду Петиції в десятиденний термін оприлюднюватиметься оголошення щодо її підтримки або не підтримки, а у випадку продовження терміну розгляду Петиції – на наступний день після прийняття рішення.

Відповідь на Петицію, підготовлену виконавчим органом міської ради (відповідальним виконавцем), не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду, оприлюднюватиметься на офіційному веб-сайті міської ради та надсилається у письмовому вигляді та/або на електронну адресу автору (ініціатору) Петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку Петиції.

У відповіді на Петицію повідомлятиметься про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів розглядатиметься як колективне звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.