Місто

В Старокостянтинові створено громадську організацію воїнів АТО (оновлено)

В Старокостянтинові з’явилася громадська організацію воїнів АТО.

Вчора у залі 42-го Гарнізонного Будинку Офіцерів (ГБО) відбулися установчі збори громадської організації воїнів АТО Старокостянтинова.

У заснуванні організації взяли участь військовослужбовці, воїни АТО та їх родини, волонтери. На перших зборах ухвалили статут організації, обрали керівний склад та обговорили низку робочих питань.

Більшістю голосів присутніх керівником організації було обрано Жмурка Сергія Петровича.

Заступниками: Казмірчука Андрія Васильовича та Дишлюка Віталія Олександровича.

Секретарем організація обрано волонтера – Бабенко Оксану Вололодимирівну.

На зборах також виступив міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук, який пообіцяв надати повну підтримку новоствореній організації воїнів АТО. Зокрема він повідомив, що міська влада ініціює процес вирішення питання будівництва житла військовослужбовцям та воїнам АТО.

Виступи Андрія Казмірчука, Сергія Жмурка та Миколи Мельничука дивіться на відео:

Матеріал Поділля-центр:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

15 thoughts on “В Старокостянтинові створено громадську організацію воїнів АТО (оновлено)”

    1. Шкода .що прості хлопці .які воювали на самі передові залишились на задньому плані А всі перемоги у нас .як завжди належать військовим

    2. Ну конечно…25, 79, 8, 35.-ка., И еще , и еще… Они по вашему ничего не делали? И побед у них нет? Только добробаты…? А наша Арта, наши летуны, танкисты? Не было побед?!!!! Или Вы считаете, что они просто заслуги добробатов себе приписали?!!!

    3. Вчора на Зборах були присутні і військові, і мобілізовані – демобілізовані, і волонтери, зібрались щоб об’єднатись і разом захищати суспільні права учасників бойових дій, їх сімей, та родин тих, хто загинув у цій клятій війні.

  1. краше обдумано робити а не просто робити аби робити а потім думати що зробили

  2. Цікаво дізнатися, як поведуть себе хлопці, коли дізнаються всю правду про тих, хто стояв на чолі створення даної організації. Хоча б за цю морду – Степанішина, що керує даним зібранням. Хлопці, розплющіть очі! Я особисто вірю в те, що Мельничук і Ко дуже пошкодують, що дана організація створена і що її очолив така принципова людина, як Жмурко. Це їм не блазень Близнюк і не алкаш Михайлечко. Я у вас вірю, хлопці!

  3. Мені вот цікаво а де ваш штаб находиця і чому невсіх атошників покликали на збори?

  4. Анонім, чому ви боїтесь відкритись? Штаб на даний момент знаходиться по вул.Красовського в приміщенні Міськ світла. В газеті “Наше місто” було оголошення про проведення Зборів, старались сповістити усіх. На сьогоднішній день двері до співпраці відчинені для всіх, і для працівників міської ради також.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.