Місто

В Старокостянтинові планують запустити лінію по модернізації комбайнів

Приватний підприємець в Старокостянтинові планує запустити лінію з переобладнання та модернізації комбайнів.

Старокостянтинівський район дуже багатий на сільськогосподарські ресурси, а за площею та біопродуктивним потенціалом земельного фонду він є одним із провідних в Хмельницькій області, тому важливість розвитку цієї галузі важко переоцінити.

– У наш час рентабельність сільгосппідприємства залежить від виконання сільськогосподарських робіт в оптимальні терміни. З огляду на що сільгосппідприємства часто не можуть забезпечити потребу в техніці – це складне завдання. Як наслідок необхідність підтримувати в працездатному стані то що є. Ця проблема характерна для зернозбиральних комбайнів. Це веде до втрат зерна в районі 12%, – говорить приватний підприємець Віталій.

– Проаналізувавши ситуацію в районі і зваживши, що на сьогодні одними з використовуваних комбайнів є Ниви, які відпрацювали термін експлуатації, ми вирішили запустити лінію по їх модернізації. З метою збільшення продуктивності експлуатації цих комбайнів потрібна модернізація ходової частини комбайнів СК-5 “Нива”, – додає Віталій і запевняє, що перші клієнти у нього вже є.

Приватного підприємця підтримує у його починаннях і влада: “Дана лінія – це європейське, високотехнологічне, сучасне та безпечне підприємство з найкращими умовами роботи, до того ж, – говорять представники влади, – вона не призводить до екологічного забруднення та буде приносити суттєві щомісячні надходження в бюджет”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.