Місто

В школі №1 стартував проект “ENGLISH WEEK” (ВІДЕО)

У Старокостянтинові стартував проект “ENGLISH WEEK” для учнівської молоді міста!

Ініціював та проводить заходи в рамках проекту “English week” волонтер Корпусу Миру США в Україні Liam Foran, який працює у громадській організації “Старокостянтинів небайдужий“.

Проект відбувається у рамках співпраці ГО “Старокостянтинів небайдужий” з Управлінням освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

Мета проекту – знайомство волонтера з учнівською молоддю міста, інтеграція в українське суспільство задля налагодження зв’язків з дітьми та молоддю та подальшого їх розвитку та участі у сумісних проектах.

Протягом 8-ми днів Ліам відвідає кожну школу міста та проведе 1 “відкритий” урок для учнів старших класів.

Перший урок відбувся 1 лютого у школі №1, діти з задоволенням знайомились, слухали презентацію волонтера та задавали питання і головне, практично все це англійською мовою!

Вчора ми відвідали Старокостянтинівську гімназію, а надихнула нас на таку ідею ініціатива вчителів школи №8, про яку можна прочитати тут: “8-ма школа знайомилась з волонтером Корпусу Миру США“.

Детальніше про те, як відбуватиметься проект у кожній школі читайте і дивіться на нашому сайті згодом, а зараз перегляньте відео зустрічі у школі №1:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.