Місто

В місті зникають тротуари

Останнім часом Старокостянтинів активно змінюється, в місті ремонтують вулиці, оновлюють пам’ятки, висаджують квіти.

Також з’явилося і чимало будівель, як житлових, так і різноманітних точок сфери обслуговування. Усе це не може не тішити і говорить, що місто живе і розвивається.

Та інколи цей розвиток настільки бурхливий, що не залишає місця для краси та зручностей. Так на центральних вулицях жертвою прогресу став – тротуар.

Як бачите з нашого фотозвіту – з кожним роком все менше, і менше місця залишається для піших прогулянок містом. На фото, для наочності, ми позначили початковий розмір тротуару – зеленою лінією, а напрямки звуження – червоними стрілками.

Питання значного зменшення тротуару на одній з вулиць навіть піднімалось депутатами на одній із сесій, однак представник відділу архітектури міської ради запевнив, що всі прибудови знаходяться в межах так званої “червоної лінії”.

А що скажуть старокостянтинівці?

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “В місті зникають тротуари”

 1. мене в цьому місті вже нічого не дивує… все можна купити і продати, всі можливі закони і правила можна порушити.
  тротуари? а шо з бордюрами? зі спусками з тротуару на дорогу? це взагалі реально подолати з дітьми чи хворим людям?
  нафіг кому ті клумби і квіточки, якщо сміття маєш в сумці додому нести, бо немає смітників нормальних?
  а отой достроєний “геморой” біля торгового? скільки!!! мами з дітьми круги “нарізали, щоб обійти, або через стоянку ходили? мені б там не дали будувати, в мене ж папіка немає.
  а взяти і кинути оком по берегах наших? наприклад Ікопоть? там є ще не продані під забудови місця? на яких підставах їх пороздавали?
  хабарі за те, щоб на роботу “встромитись” і в лікарні за інвалідність? субсидії і соціальні допомоги тільки своїм, або для вибраних без проблем видають?
  кругом хамство, бидляцтво…
  пишете ви тут, фото показуєте. а що змінилось? (((
  живеш все життя в цьому місті і ловиш себе на думці, що починаєш тихо його ненавидіти…
  тут все тільки для “своїх”, а отслаьні так… масовка…

 2. Зараз дуже багато гасел “Хочеш змін – почни з себе” чи ” Якщо в країні ж*па не будь в ній лайном”, ” Україна починається з тебе…” , а що з того, коли ті хто при владі чи може мати будь-який влив на неї просто рятують або наживать свої мякі місця і не більше. Громадське слухання щодо акамуляторного прямий приклад, нас не чуюють і не бачать. Наприклад, ви Сергію, задавали прямі, конкретні питання, а їм по цимбалах. Мер тільки вуса підтер коли почув які кошти підуть в бюджетну кишеню… Ми для них мухи і не більше. Нас одиниці, тих хто хоче змін і дійсно починає з себе, але для того щоб це дало результат потрібно ще дуже багато часу, а в нас його просто нема… Одим словом розумію, попередній коментар, адже якби банально і грубо це не звучало до кардинальних змін в нашому місці ще дуже далеко…

 3. Зміни можливі, тільки ціною власно життя… Ось коли цифри смертності від виробництва акамуляторного зашкалять настільки, що їх не можливо буде ніяк приховати от тодіі почнуться зміни про які ми так мріємо…або наприклад, за відсутності тротуарів, буде тенденція масового травмування чи якийсь чиновник лоба наб’є, от до нас знову зміни прийдуть і т.д. Це така закономірність, яку ми не змінимо… Ось пройдіться по вулицях, скільки чудових вітань і гасел на білбордах…від наших депутатів. А де логіка? Які зміни? Навіщо вітати всіх з Великоднем, Перемогою, Днем матері і т.д., Коло на всіх дит.майданчиках навіть піску малечі немає, коли в кожному магазині стоїть волонтерська скринька…я думаю оренда білборда це не одна сотня гривень. От вам і зміни, що можу я і мені подібні, коли ті хто сидить на громадських слуханнях в перших рядах і називають себе обранцями народу мовчать…коли вони маючи змогу допомогти хворій дитині чи учаснику АТО, вибирають піар. Бо це ієрархія, а вони її частина, вони по-другому не можуть, а ми мурахи…

 4. Olenka Khovan проблем дійсно багато і вони в усіх сферах. Та це не привід до зневіри та опускання рук. Бо як відомо – під лежачий камінь і вода не тече.
  З приводу акумуляторного заводу, до прикладу, наша активність призвела до того що власники взяли на себе слово провести ще одні громадські слухання вже після оприлюднення проекту будівництва.
  Також, ми зуміли повернути пільгові ціни на проїзд в міських автобусах http://starkonnb.info/news/city/tarifi-na-proyizd-zmineno.html
  Так, все просувається дуже повільно, та я надіюсь це лише тому що ще не сказали своє слово усі активні люди.
  Долучайтесь до нас, гуртом досягнемо кращих результатів.

 5. З радістю, За роботою вашої організаціі слідкую нещодавно, але коли в мережі випадково натрапила на ваш сайт, відразу долучилася до групи. Бачу гарну роботу і гарні рузультати, а головне в вашій роботі чітку видно ідейність, що скажу чесно – надихає… Одним словом можете на мене розраховувати. p.s. Попрошу особисто повідомити мене пронаступні громадські слухання щодо акумуляторного, в свою чергу постараюсь зібрати більше народу, яких ця проблема напряму торкається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close