Місто

Увага – тут народжуються лідери!

В четвер, 19 квітня, відбувся перший тренінг «Школи лідерства» для підлітків. Як це було?

Близько п’ятнадцяти учасників весело та корисно провели час на тренінгах Анни Ліщук та Станіслава Мушкета.

Анна працює вчителем-логопедом та виховує двох синів, за освітою вона практичний психолог. Анна ідеолог нашого проекту, її захоплюють цікаві, відкриті та активні люди, тому вона прагне, щоб молодь Старокостянтинова мала великі перспективи.

Cтаніслав має великий досвід роботи у сфері маркетингу. Його спеціалізація – це створення бренду та позитивної репутації у сфері торгівлі.

Як і будь-яка активна людина, Стас любить створювати та брати участь у різних громадських проектах.

Наші тренери із натхненням і задоволенням ділилися своїми знаннями, і майбутні переможці мали змогу ознайомитись з основними принципами лідерства та дізналися, як позиціонувати себе як лідера.

«Потрібно виходити з зони комфорту, щоб стати лідером», – наголошувала Анна. Її жарти і дотепні слова створили по-справжньому дружню і теплу атмосферу. Саме завдяки її щирості учасники, які ще спершу трохи соромились, почали сміливо висловлювати свої думки, сміятись і найголовніше – зацікавилися.

Під час вправи «Золота рибка» учасникам було запропоновано написати три бажання, які б виконала героїня казки. «Рибка в шоці», – сказала Анна, коли прочитала деякі з мрій учасників, та пояснила, що цілі повинні бути чіткі та конкретні.

Між лекціями двох тренерів учасникам випала можливість поділитися першими враженнями від тренінгу за кава-брейком. Як справжні лідери, підлітки почали знайомитися та обмінюватися контактами :))

Зацікавити дітей знайомими словами «тренд» і «бренд» вдалося й Станіславу, іншому тренеру «Школи лідерства». Його лекція стосувалась самореалізації та створенню себе як проекту. «Кожен може створити свій бренд, який згодом стане трендом», – поділився цікавим твердженням Станіслав, і розповів як це можна зробити.

Завершуючи заняття, учасники отримали цікаве завдання – обрати та розвинути у собі нову лідерську якість.

Цікаво, якими напрацюваннями поділяться учасники наступного четверга?

Висловлюємо щиру подяку працівникам Центральної районної бібліотеки та приватному підприємцю Євгенію Сімоненку, які надали організаційну та матеріальну підтримку у проведенні “Школи лідерства”.

Вєроніка Вєрємєєва
Автор: Вєроніка Вєрємєєва, учениця 11 класу Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ст., гімназія” ім. Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.