Місто

Відбудуться установчі збори громадської організації “Старокостянтинів небайдужий”

В суботу, 10-го жовтня, відбудуться установчі збори громадської організації “Старокостянтинів небайдужий”.

Контролюй владу. Стеж за подіями. Вивчай закони, економіку, історію.

Сайт “Старокостянтинів небайдужий” і відповідні групи в соцмережах були створені два роки тому з метою об’єднання нашої місцевої громади, знайомства між собою активістів, створення активної спільноти в місті.

Активістів і небайдужих мешканців віднайти вдалося, на сьогоднішній день сайт відвідує в середньому 300 чоловік в день. За цей час там було висвітлено багато міських проблем, деякі з них вдалося вирішити.

Однак, вплив на процеси вирішення міських проблем ще не досить сильний і організований. Щоб його посилити настав час підніматися на наступний щабель та виходити на офіційний рівень. Для цього створюється громадська організація.

Тож, з метою об’єднання жителів міста для захисту своїх прав і свобод, задоволення своїх соціальних, національно-культурних, освітніх, оздоровчих, екологічних та інших інтересів відбудеться створення громадської організації “Старокостянтинів небайдужий”.

Усіх хто має зацікавленість, хоче дізнатися більше і бажає взяти участь у створенні та роботі такої організації запрошую на установчі збори.

Збори відбудуться в 10-го жовтня о 13:00 год. на Центральному стадіоні.

Збираємось тут:
Стадіон

П.С. Громадська організація жодного стосунку до політичних партій, виборів, діючих депутатів будь-яких рад не має.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close