Місто

У владу за будь-яку ціну!

Не зважаючи на дві попередні невдачі, міський голова М.Мельничук втретє намагається “проштовхнути” у владу представників старої Системи.

Мова знову йде про:

Олександра Коваля, головного бухгалтера Старокостянтинівської дирекції ХОВФССЗТВП, голову партійного осередку партії “За конкретні справи” в Старокостянтинівському районі та
Сергія Мельника, колишнього міліціонера, начальника Старокостянтинівського РВ УМВС у 2000-2005 рр., до недавна т.в.о. заступника начальника УМВС України в Хмельницькій області, який не пройшов переатестацію до органів поліції.

На одній з перших сесій міської ради кандидатуру О.Коваля на заступника міського голови з економічних питань депутати не погодили. Як це було читайте і дивіться тут.

Проте міський голова не втратив надію, зробив ще одну спробу і знову подав цю кандидатуру на п’ятій сесії. Ситуація повторилася: депутати не затвердили ні О.Коваля на посаді заступника міського голови з економіки, ні С.Мельника на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради.

Не відбулася навіть процедура голосування, знаючи, що не вистачає необхідних голосів, обидва кандидати виступили з проханням зняти питання про обрання їх заступниками з розгляду.

Я не хочу бути учасником цирку та договорняків у міській раді!“, так пояснив своє бажання зняти кандидатуру Олександр Коваль. Тепер напевно хлопці уже передумали.

Детальніше про ці події читайте у статтях: “Реванш Системи в Старокостянтинові” та “5-та сесія: Епізод 3“.

Депутати міської ради пояснювали своє рішення тим, що дані кандидати були в минулому вагомою складовою старої Системи.

Але міський голова такими речами не переймається і не здається, видно його не лякають кадри, що не проходять переатестацію. Він навпаки хоче з ними працювати! Вже на завтрашню сесію готовий новий проект рішення, де депутатському корпусу втретє пропонується затвердити ті ж самі кандидатури на заступників:

ПРОЕКТ РІШЕНЬ 6 сесії міської ради від 10 червня 2016:

І. Затвердити Мельника Сергія Васильовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради.

ІІ. Затвердити Коваля Олександра Анатолійовича на посаді заступника міського голови, начальника управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

ІІІ. Керуючись п.3 ч.1 ст.26, ст.51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за пропозицією міського голови Мельничука М.С., міська рада
вирішила:

1. Вивести Генералюк Ганну Василівну зі складу виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 7 скликання.
2. Ввести Коваля Олександра Анатолійовича, Мельника Сергія Васильовича, Содому Олега Васильовича, Ригайло Юрія Петровича, Поліщука Миколу Миколайовича до складу виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 7 скликання.
3. Пункт 1 рішення 2-ї сесії міської ради від 04.12.2015 року № 17 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради» викласти в новій редакції, а саме:
«1. Затвердити членами виконавчого комітету міської ради 7 скликання:
1. Мельничука Миколу Степановича;
2. Степанишина Олександра Дмитровича;
3. Куця Григорія Йосиповича;
4. Янзюк Валентину Миколаївну;
5. Камінську Валентину Казимирівну;
6. Бондарчук Тетяну Володимирівну;
7. Антонюка Івана Володимировича;
8. Бегебу Наталю Миколаївну;
9. Гайдамащука Віталія Зотовича;
10. Ганжу Віталія Михайловича;
11. Содому Олега Васильовича;
12. Іванощука Олександра Вікторовича;
13. Карпенко Надію Феодосіївну;
14. Кучерук Сергія Сільвестровича;
15. Коваля Олександра Анатолійовича;
16. Мельника Сергія Васильовича;
17. Ригайло Юрія Петровича;
18. Поліщука Миколу Миколайовича».

Міський голова М. Мельничук

Така настирливість говорить про те, що міський голова дуже зацікавлений у затверджені даних кандидатів на посади своїх заступників. Але в чому полягає той інтерес? Чи в Старокостянтинові більше немає гідних кандидатів? І як міський голова сподівається подолати позицію депутатів?

Можливою відповіддю на останнє питання є поява Поліщука Миколи Миколайовича, колишнього затятого противника Миколи Степановича, в переліку членів виконавчого комітету міської ради.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “У владу за будь-яку ціну!”

  1. І як їм не соромно, вже ж відмовились. Як так можливо? Є якісь поняття честі та порядності. Якщо тебе не хочуть люди, то чого ж туди пхатись? Медом намазано напевно в міській раді, раз така вперта боротьба. А Поліщука від якої організації Микола Степанович взяв у виконком? Щоб ще один голос був в активі для прийняття потрібного рішення. А як же заміна лисої резини на нову? Вже замінили, так швидко. Верховна рада відпочиває порівняно зі Старконом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.