Місто

У Старокостянтинові створять прозору чергу на землю

Сьогодні зранку до кабінету міського голови Мельничука М.С. завітали представники громадських організацій (ГО “Спілка учасників АТО міста Старокостянтинів” та ГО “Старокостянтинів небайдужий“), що беруть участь в роботі комісії з обстеження земельних ділянок для учасників АТО.

Питання з яким відвідувачі звернулися до міського голови стосувалося співпраці міської влади із громадськими організаціями міста у земельних питаннях та встановлення прозорої і зрозумілої черги на отримання землі.

За підсумками зустрічі, міський голова пообіцяв створити, узгодити та оприлюднити найближчими днями чергу на отримання землі, в порядку надходження заяв до міської ради. При цьому, обов’язково має бути зазначена дата постановки у чергу. Очікуємо відповідну інформацію на офіційному сайті міської ради.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

8 thoughts on “У Старокостянтинові створять прозору чергу на землю”

  1. Чергова екскурсія по майбутньому генплану міста. Я його (генплан) буду знати не гірше чиновників. То дають хлопцям на Молодіжній та Польовій,то вже не дають, бо план не затверджений. Якійсь ігри ведуть.Ну-ну…

  2. Тема не зовсім вдало зформульована. На землю дійсно не може бути черг, бо вона, на відміну від житла, не прибуває, а тільки зменшується. Коректніше було б це називати “задоволення потреб громадян на землю в порядку черговості”. Простенька перестановка слів створила народну назву “черга на землю”.Вважаю, малося на увазі дотримання прозорості у цьому громадському питанні.

  3. Тема не зовсім вдало зформульована. На землю дійсно не може бути черг, бо вона, на відміну від житла, не прибуває, а тільки зменшується. Коректніше було б це називати “задоволення потреб громадян на землю в порядку черговості із дотриманням принципів прозорості”. Довго, так?

    1. Просто мельничуку аби навішати лапши, а далі як вийде то вже не важливо.Він ще три місяці тому АТОвцям обіцяв на сесії за два дні вирішити проблему, до цього часу вирішує…сміх тай годі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.