Місто

У місті пройшла акція проти знищення дерев

02 вересня в Старокостянтинові пройшла акція проти брутального знищення зелених насаджень, що була організована місцевою організацією ВО “Свобода”.

Жителі міста вийшли з вимогами:
1. Припинити знищення дерев;
2. Покарати винних у цьому;
3. Дати оцінку роботи міської екологічної інспекції.

Причинами цієї акції стало знищення дерев в парку “Новоміський”, у Ворошиловському містечку, в центральному парку та інших місцях. Останньою краплею стало знищення восьми сосен по вулиці Острозького, 28.

На зустріч з жителями міста вийшов секретар міської ради Степанишин О.Д., який пояснив, що дану ділянку було надано для будівництва гаража Терещуком А.А. та Терещук Н.І., які її приватизували та провели вирубку дерев.

“Кожній владі дають оцінку люди, і нашій роботі, як міського голови так і секретаря, дадуть оцінку люди на наступних виборах” – підсумував О.Д.Степанишин.

Довідка:
Терещук Андрій Андрійович – колишній міліціонер, начальник реєстраційної служби Старокостянтинівського районного управління юстиції.
Терещук

Відео “33 канал”:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.