Місто

Три зарплати замість однієї хоче отримувати Микола Мельничук

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук хоче отримувати одразу три заробітних плати за місяць, до того ж “заднім” числом.

На майбутню сесію, що відбудеться 28 квітня, винесено проект рішення про збільшення заробітної плати міському голові.

За цим проектом пропонується змінити рішення “Про умови оплати праці міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради”, та встановити здійснення преміювання міського голови в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірі 200% нарахованої заробітної плати щомісячно з 01.01.2017 року;

Скріншот з офіційного сайту міської ради:
рішення про премію 200%

У разі, якщо депутати проголосують за дане рішення, Микола Мельничук отримуватиме премію у розмірі 200% від нарахованої заробітної плати, тобто від суми посадового окладу разом з усіма надбавками. Іншими словами фактично він одержуватиме одразу три зарплати замість однієї, до того ж за місяці, які вже минули, з 01 січня 2017 року.

Наразі розмір щомісячної премії міського голови дорівнює розміру посадового окладу.

У 2016 році Микола Мельничук задекларував понад 191 тис. грн. офіційного доходу від заробітної плати, це близько 16 тис. грн. в місяць. Якщо депутати ухвалять зміни, то ця сума має суттєво зрости.

21 квітня на засіданні постійної комісії, де депутати попередньо розглядали це питання, доповідач повідомив присутніх, що питання підняття заробітної плати міському голові виникло, у зв’язку з тим, що “аналізуючи інші міста получається, що наш міський голова дуже мало отримує заробітної плати і Камінською Валентиною Казимирівною було вирішено зробити такі зміни”.

Як відбувався і чим закінчився розгляд цього питання дивіться на відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

30 thoughts on “Три зарплати замість однієї хоче отримувати Микола Мельничук”

 1. Якесь абсурдне рішення. Заплатити премію за період який закінчився. Може після такого рішення ще й пеню міська рада має заплатити що невчасно виплачена премія?

 2. А ему не стыдно перед жителями своего города, пенсионерами которые копейки считают. Позорник, слов нет деградирует местная властенка( другого слова к ней подходящего не найду)

 3. Нє, ну з іншого боку– квіти садив, зробив клаптик ” типудороги” біля 9-ї школи, Шевченка поставив ( і угробив самий красивий і смисловий пам’ятник) , посприяв( так же?) в купівлі житла, шо Гройсман пообіцяв. І взагалі, він всюди встигає, кругом присутній — ну не трудяшка? От і хоче, шоб його труд гідно оцінили

  1. І, або” выбираете каждый раз “, або ” виберете в следующий раз “)) А отого, що ви написали ні по правилам російської мови, ні по правилам логіки не може бути. Вчіть “матчасть”, шановна

 4. Старше покоління( ті, з якими я мала можливість спілкуватися) вважають його чи не найкращим мером всіх часів і народів)

  1. Таке самое покоління кричали расея прийди, бо в них мислення що хай так а би не гірше. А в нас в світі два карлика, один в Кремлі а другий в нас ненажера. Працювати треба, а не зарплатню собі підвищувати. В місті бардак, за таку роботу треба в шию гнати або на пів мінімальної ставки .

  1. так в тому то і річ, шо не треба чекати, поки хтось почне шось робити за нас! З проведенням децентралізації у міських бюджетах залишається більше грошей! Чому громада не питає, де вони? Де результати? Де дороги? Чого гроші витрачаються на садівлю троянд в тіні дерев? Це самі важливі інфраструктурні проекти? Чому після “ремонту” доріг якимись мутними підрядниками асвальт злазить через місяць?

  2. Костя Данілкович згоден, за нас дійсно ніхто нічого не зробить. Власне тому ми і створили громадську організацію. Вчимося аналізувати та ставити правильні питання, також працюємо на розвиток міста. Долучайтесь усі, кого турбують проблеми Старокостянтинова, і хто готовий власною участю робити позитивні зміни.

 5. Шановни депутати проголосуйте щоб дали минималку та йому хватить хабарив . Акумуляторний завод .тепла хата . Армяни . За участки . За львівське сміття і т д

 6. Хороший или плохой-Вам решать-но в 2014м” строитель детских площадок” отказал мне в покупке броника,а Мельничук купил ,защита 4+,может и не за свой счет,но он на этом не пиарился

  1. Міська рада гроші закладала в бюджет, в тому числі і на покупку броніка.Так, міський голова (як очільник міста) дійсно допомагав і продовжує допомагати військовим. Навіть в вихідні дні приїздив і видавав берци,форми… якщо хлопці виїжджали в неділю. Але покупка броніків, допомога армії не має бути крітерієм в нарахуванні суми заробітної плати. Якщо ми будемо брати таки показники, тоді в мене є запитання: ” Де три зарплати для дітей, які плетуть сітки, де три зарплати для людей , які після роботи, в вихідні дні знаходять час приходити та плести сітки. Де такі зарплати для тих хто допомагав і продовжує допомагати армії? Де три пенсії для бабуньки, яка зі своєї пенсії знаходить і передає 100 гр. на яблука чи на пальне ?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.