Місто

Повідомлення по ТОВ “Мегатекс Індастріал” приєднане до кримінального провадження

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення працівниками Старокостянтинівської міської ради та ТОВ “Мегатекс Індастріал” було приєднане до кримінального провадження.

Про це повідомив Старокостянтинівський ВП ГУ НП в Хмельницькій області у відповіді, що надійшла на адресу нашої організації, в якій говориться:

Повідомляємо Вас, що заяви, які надійшли в Старокостянтинівський ВП ГУ НП зареєстровані в журналі єдиного обліку № 4635 від 14.09.2016, № 4723 від 19.09.2016. № 4924 від 28.09.2016 року про вчинення кримінального правопорушення ТОВ «Мегатекс Індастріал», приєднані до кримінального провадження № 12016240220000692 від 29.09.2016 року за ст.239 ч.І КК України.

Переглянути копії відповідей можна тут: Відповідь Мегатекс.

Стаття 239 ч.І Кримінального Кодексу України: Забруднення або псування земель, передбачає, що забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, – караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, у вересні, громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” звернулась до прокуратури та поліції з проханням розпочати розслідування по акумуляторному заводу.

Відео каналу US:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Повідомлення по ТОВ “Мегатекс Індастріал” приєднане до кримінального провадження”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.