Місто

Свято небайдужості, єдності і допомоги. День Волонтера в Старокостянтинові

Щороку 5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день Волонтера. Зважаючи на останні події (Революція Гідності, війна на Сході), для України цей день також став червоним днем календаря і в нас створився потужний волонтерський рух.

Старокостянтинів не став винятком. В нашому місті є люди із щирими та відкритими серцями і великим бажанням перемогти російську агресію. Волонтери міста допомагали і допомагають тим, хто захищає і відстоює свободу та незалежність нашої України.

Завдяки небайдужості та зусиллям старокостянтинівців, які займаються волонтерською діяльністю, воїни на передовій, поранені у шпиталях, родини, що втратили рідних у війні проти російської агресії, отримують підтримку і допомогу.

2 грудня у Гарнізонному будинку офіцерів 42 міста Старокостянтинів відбулось урочисте відзначення Дня Волонтера – соціально-митецька акція «Разом ми сила», організаторами якої стали Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради, управління соціального захисту населення, відділ культури та ГО «Творча сотня «Рух до перемоги»».

Більша частина великої актової зали ГБО була заповнена – на урочистість завітали волонтери міста, військові, представники міської влади та громадськість. Ведучою вечора була Оксана Радушинська – українська письменниця, поетеса, журналістка, голова ГО «Творча сотня «Рух до перемоги»».

Волонтери з Творчої сотні «Рух до перемоги» та юні таланти міста підготували для привітання чудову концертну програму, представники влади та військових відзначили подарунками, грамотами та подяками з нагоди Дня Волонтера найактивніших волонтерів нашого міста.

На урочистість також завітали воїни АТО, які щиро подякували волонтерам міста Старокостянтинів за допомогу і підтримку у боротьбі за незалежність України. Їх присутність ще більше надихнула наших волонтерів: «те, що ці хлопці приїхали, замінює тисячі слів», «заради цих ВОЇНІВ варто робити все, щоб вони відчували нашу підтримку», – говорять вони.

І воїнів і волонтерів єднає одна мрія про Перемогу та мир, але до тих пір поки ведеться війна проти російської агресії, і воїни на передовій і волонтери з усіх міст України, не опускають своїх рук і йдуть до однієї мети.

Під час урочистостей забарвлення емоцій змінювалось – від світла радості єдності до темряви смутку від людських втрат. Двічі весь зал вставав, щоб вшанували загиблих у боротьбі проти російської агресії.

Гарні слова та побажання, посмішки та сльози, пісні та мовчання – так пройшов День Волонтера в місті Старокостянтинів. «Це було чудове свято!», – говорять волонтери.

Від імені громадської організації та сайту «Старокостянтинів небайдужий», дорогі волонтери нашого міста, вітаємо вас з Днем Волонтера та дякуємо за вашу безкорисливу працю, щирі серця, самовідданість та невтомне бажання допомагати! Бажаємо вам миру, здоров’я та щастя!

Фото Петра Радушинського.

Теми

Анна Ліщук

Вчитель-логопед ДНЗ, психолог. Виховую двох синів, одружена. Захоплення - журналістика.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.