Місто

Світ громад – гра-тренінг, яку необхідно грати усім!

Ми продовжуємо публічні ігри у настільну гру-тренінг “Світ громад”. Цього разу гра була особливо цікавою і викликала багато думок та висновків у учасників.

Скажу одразу – було важко: одна за одною виникали складні життєві обставини, постійна нестача коштів в міському бюджеті, питання до роботи мера, абсолютно нездорові і нещасливі громадяни…

“Ну все як у справжньому житті”, – зауважували гравці за столом. Та скрутна ситуація врешті-решт підштовхнула гравців до співпраці і нестандартних ігрових ходів.

Показовим став момент, коли кошти за які можна було побудувати дитячий садок громада направила на лікування одного з гравців. Після одужання цей гравець був обраний міським головою і довів гру до кінця, при цьому значно поліпшивши фінансове становище громади і її привабливість.

Гру не виграли, але обговорення і висновки були дуже жвавими.

“Гра дійсно крута! Вона варта уваги і витраченого часу. Ця унікальна розробка дає можливість зрозуміти усю важливість громади у розвитку міста. Це, перш за все, командна гра. Тут, як і у житті, неможливо перемогти самотужки. Твій успіх напряму залежить від успіху інших учасників команди (громади). Тому кожен зацікавлений у підтримці один одного.

На такому масштабі легше уявити процеси розбудови міста, або ж зрозуміти причини його занепаду. Тому я наполегливо рекомендую зіграти у цю гру як мешканцям міста, так і людям, що мають безпосереднє відношення до влади.

Це хороший досвід і велика підказка для правильного орієнтиру у житті”, – поділилася враженнями Лілія Піщук.

Раптом ви не знали, але гра “Світ громад” це:

  • Ділова настільна гра-тренінг, яка вчить співпрацювати.
  • Гра назавжди змінює Ваше уявлення про людську природу, взаємодію та кооперацію!
  • Гра розвиває управлінські навички і якості: критичне мислення, вміння вирішувати складні задачі, вміння вести переговори, фінансову грамотність.
  • І багато, багато іншого…

Гру проводила громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” разом з Центральною районною бібліотекою в рамках проекту “Пульс”.

Проект ПУЛЬСПроект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.