Місто

Світ громад – гра, що об’єднує громаду

Вчора відбулася чергова публічна гра “Світ громад” учасники якої моделювали процеси, що відбуваються в громаді та дізнавались про роль громадських організацій у суспільстві.

Учасники гри, а цього разу це були підлітки, вперше сіли за “Світ громад”. Однак відсутність досвіду ніяк не завадила гравцям швидко зорієнтуватись у правилах та зрозуміти суть процесів, що відбуваються в громаді.

Ціллю гри було побудувати громаду здорових людей. Така мета об’єднала усіх гравців і вони проявили чудеса самоорганізації та взаємодопомоги.

Чого лише вартий був порятунок міського голови всією громадою від важкої недуги. Це було надзвичайно складно, але громаді вдалося поліпшити здоров’я свого очільника і підтримати його до кінця каденції.

А от з наступним міським головою не так пощастило, він вивіз сміття у найближчий ліс, через що постраждали усі мешканці.

Особливу роль цього разу відіграв громадський активіст, з допомогою якого ігрова громада вирішила значну кількість своїх проблем.

І хоч досягнути цілі і успішно завершити гру не вдалося, але гравці почували себе переможцями. А про свої враження від гри вони розповіли у цьому відео:

Висловлюємо подяку працівникам Старокостянтинівської центральної районної бібліотеки за надану допомогу в організації гри.

Наступна гра пройде 22 липня, слідкуйте за нашими ресурсами.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.