Місто

Сутички на сесії міськради. Битва за мікрофон або пів години ганьби і рішення прийнято

Пленарне засідання 18 сесії Старокостянтинівської міської ради переросло у сутички та бійки, поліція була вимушена викликати групу швидкого реагування.

В минулу п’ятницю сесія міської ради розпочалася з активного з’ясування стосунків між депутатами. Подекуди справа дійшла до локальних сутичок, а між депутатами Сергієм Пономарьовим та Андрієм Поліщуком спалахнула бійка.

Пристрасті спалахнули під час розгляду питання із затвердження заступника міського голови Володимира Богачука. Секретарем міської ради О.Степанишиним було запропоновано перенести розгляд цього питання у першу чергу. За його словами, причина полягала у тому, що потрібно пошвидше надіслати в податкову інформацію про оформлення В.Богачука на роботу.

Частина депутатів категорично не погодилась з цією пропозицією. Їх позиція полягала у тому, що порядок розгляду питань на сесії вже був затверджений та проголосований минулого разу і внесення у нього змін є порушенням.

Крім того, депутати звинуватили міського голову та секретаря у затягуванні попереднього засідання через нестачу необхідних для них голосів та “зчиненні комедії” з метою вирішення вигідних для них питань.

Під час голосування в залі розпочався цілковитий хаос та шум. Однак міський голова стійко відбивав атаки на свій мікрофон і проводив голосування. Процедура проходила під вигуки “Ганьба!” та кілька раз переривалася.

Через сутички та бійку було викликано наряд поліції, та в підсумку обійшлося без їх втручання. За час оголошеної перерви пристрасті в залі дещо вляглися.

В результаті рішення про затвердження першого заступника міського голови Володимира Богачука набрало необхідну кількість голосів, незважаючи на шум та протести частини депутатів.

Нагадаємо, раніше Миколі Мельничуку ніяк не вдавалося затвердити своїх заступників, не менше чотирьох раз депутати відмовлялися приймати відповідне рішення. Чому читайте у матеріалі “Дежавю по-старокостянтинівськи“.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

18 thoughts on “Сутички на сесії міськради. Битва за мікрофон або пів години ганьби і рішення прийнято”

  1. Сергій Пікуля, видно що багато з них ніяковіють при вигляді камери. І зрозуміло, що коли до сесій міської ради було менше уваги і ніхто не знімав на камеру, то вони вели себе трохи по-іншому. І ще показовим є те, що люди наближені до влади дуже не хочуть потрапляти в камеру.

  2. Позорище. Точнісінько як в ВЗраді, треба пропихнути вигідні питання, пропихнуть любими шляхами. Зажерлися наші керманичі з міської ради і то добре зажерлися аж “резина лиса” задиміла.

  3. Кожна сесія подібна до попередніх. І, мабуть, всі розуміють, що це черговий вигідний фарс з більшістю голосів

  4. Ця мафія Старокостянтинівська геть дістала…рвуть все що можна без людських цінностей.Степанишин на земельці сидить разом з Поліщуком який не так давно міняв лису резину і обзивав їх старими пердунами.Мабуть причепа до торгового центра дорожче а ніж мораль та якості продажності. Цукрові мішки, які полусплятьабо прибігають тоді коли треба добрати голоса щоб протягнути шкурняк.А гляньте на продажне відро, яке смердить від своїх вчинків на всю область.От так і живемо на мінімальну пенсію, але зато з меровою зарплатою майже 30 тисяч гривень.

  5. ” Хто на сесії був, той в цирку не сміється ” – по-старокостянтинівські це так виглядає. Треба це кіно показати всьому місту, але з поясненнями. Бо хто треться в цих стінах давно, той без особливих емоцій, бо ж час все-одно показує, що буде так, як вони задумали і запланували.

  6. Мені особисто не смішно. Це результат відсутності у одних розуму,поваги до частини депутатів, що представляють виборців. Намагання переламати через коліно незговірчивих депутатів навіть у не принципових питаннях – це системна діяльність владної команди. І це тільки початок кінця. На жаль. Той хто хоче перехитрити а вірніше надурити інших – отримає ще більший супротив. До 50% депутатів у мене одне питання – навіщо Ви стали депутатами, все рівно ви нічого не вирішуєте, за вас вже все вирішили в кабінеті мера. А якщо не в кабінеті, то можна і в перерві на сесії. Досвід ж є великий…Сумно і соромно…

    1. Сергій Жмурко Політику нерідко порівнюють з грою в шахи, і хоча партії мають проходити по правилам на багатьох засіданнях сесій ми спостерігаємо гру без правил. Задача опозиції грати і поставити ” королю” мат. Мат поставити не можуть, а з позиції “шах” ” королю” вдається втікати. Якщо є порушення правил, умовляння депутатів, тиск на них , або торг за них, то це ми з вами ( як арбітри) винні.

    2. Світлана Зімченко Так, звісно винні ми, виборці. Коли наші проблемні питання (щодо землі, посади зама мера і інші) не допомагають вирішувати, а то і ігнорують самі ж військові-депутати, до того ж ще й самі є УБД, то це про що можна говорити? А що тоді вже про інші питання. Маємо те, що маємо – говорив один класик…У одних принциповість десь дівається (чи з’являється), коли пропонують посаду (роботу), у іншого – коли щось…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.