Місто

Суд скасував всі рішення адмінкомісії, якими було покарано мітингувальників

Суд скасував всі 5 рішень адмінкомісії, згідно яких було призначено штрафи мітингувальникам, про це повідомляють самі активісти.

Нагадаю, 18 січня 2018 року п’ятьох мітингувальників оштрафували, а двох помилували на засіданні адмінкомісії міської ради.

Адмінкомісія приймала своє рішення на основі протоколів складених поліцією.

Події відбувалися 2 грудня, під час мітингу за відкритість влади, більше про мітинг читайте тут.

Під час мітингу частина мітингувальників, обурених ситуацією із сміттям (львівське сміття, лушпиння кукурудзи) в місті, занесли під двері міського голови кульки наповнені різними речами. Власне через це і було накладено штраф на активістів.

За твердженням представників влади мітингувальники порушили правила благоустрою та здійснили забруднення населеного пункту.

Зокрема, перший заступник міського голови Володимир Богачук, який був головуючим на засіданні адмінкомісії зазначав:
– Наше завдання це по-перше виховання, і друге це попередження, щоб не було в подальшому подібних порушень правил благоустрою.
– Мій принцип основний: не знаєш як робити – роби по закону.

В той же час мітингувальники кажуть, що метою цієї акції було привернути увагу до проблеми засмічення Старокостянтинова. Адже протягом усього минулого року міська влада нас “не чула“, тому цього разу були використані муляжі сміття, які занесли під двері чиновників.

Більше про те, як проходило засідання адмінкомісії читайте і дивіться у матеріалі: 5-х оштрафували, 2-х “помилували” – адмінкомісія розглянула справи мітингувальників.

Крапку в цій історії наразі поставив суд, який скасував у повному обсязі усі постанови, що були винесенні комісією міської ради проти мітингувальників.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

4 thoughts on “Суд скасував всі рішення адмінкомісії, якими було покарано мітингувальників”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.