Місто

Стартував триденний середньовічний фестиваль “Старкон фест”

Сьогодні в Старокостянтинові стартував середньовічний фестиваль Старкон фест. Фестиваль проходить на території замку князів Острозьких.

Селяни на міщани у автентичному одязі, середньовічна музика, лицарські бої, танці, дух середньовіччя сьогодні витає над замком Острозького. Такого дійства його стіни не бачили напевно із дня заснування.

натисніть на фото, щоб збільшити

Організатори фестивалю “Старкон фест” хмельничани Костянтин Пархоменко та Юрій Даценко. Хлопці мають досвід проведення фестивалів у Кам’янці-Подільському та Меджибожі та значну практику військово-історичної реконструкції.

Основною родзинкою фестивалю є лицарські турніри. До нас, в рамках “Старкон фесту”, приїдуть професійні бійці з різних куточків України: клуби з Одеси, Львову, Дніпра та інших міст. Серед учасників чемпіони світу, переможці лицарського турніру “Битва націй 2017”, хлопці, які у фінальному поєдинку з рахунком 2-1 феєрично перемогли команду Росії. Також очікуються учасники з Білорусі.

Зброя лицарів це стальні мечі і сокири, єдина відмінність яких від бойових полягає в тому, що вони не загострені. І орудують вони нею майстерно, б’ючи з усіх сил та не жалкуючи суперників, таких боїв ви не побачите у жодному фільмі чи постановочному номері.

Крім боїв, значна увага на фестивалі приділена музиці, і сучасній, і середньовічній. На головній сцені на набережній протягом трьох днів виступить близько 20-ти музичних гуртів. Родзинкою музичної програми є гурт “Брати Гадюкіни”, котрий виступатиме завтра.

Ну і звісно ви не залишитеся голодними на фестивалі, тут працюють вправні кухарі, що готують їжу просто неба.

Дещо відчути атмосферу та дух фестивалю вам допоможуть наші сюжети:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

8 thoughts on “Стартував триденний середньовічний фестиваль “Старкон фест””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.