Місто

Старокостянтинівське товариство сліпих оголошує акцію «Один день ночі»

«Один день ночі» – товариство сліпих у Старокостянтинові оголошує благодійну акцію.

Людям незрячим та слабозорим, особливо тим, хто втратив зір у зрілому віці, вкрай важко пристосуватися до життя в умовах повної, або часткової темряви. Як правило, такі люди безпорадні, вони потрапляють у повну залежність від сторонньої опіки. У зв’язку з цим, люди з вадами зору гостро потребують фізичної та психологічної реабілітації, підтримки та допомоги.

Старокостянтинівська територіальна первинна організація (ТПО) УТОС є громадською, неприбутковою і займається соціально-трудовою та медичною реабілітацією понад 100 інвалідів по зору, захистом їх інтересів та інтеграцією у суспільство.

З метою формування у громадськості небайдужого ставлення до проблем незрячих людей, правління ТПО оголошує щорічну благочинну акцію «Один день ночі», яка триває з 1 жовтня по 4 грудня 2018 року, та включає в себе:

  • День білої тростини 15 жовтня,
  • День сліпих 13 листопада та
  • День інвалідів 3 грудня.

В рамках акції ми плануємо проведення урочистих зборів, придбання тифлозасобів (озвучені прилади), залучення матеріальної та гуманітарної допомоги для найбільш незахищених.

Звертаємось до усіх небайдужих з проханням взяти участь у благочинній акції і надати посильну продовольчу або матеріальну допомогу людям з вадами зору на придбання тифлозасобів, вартість яких можна дізнатись на сайті: http://www.trosti.com.ua/

Звіт за про цільове використання наданої допомоги буде наданий за вимогою.

Реквізити:

р/р 26005319411446 в філії ОУ АТ “ОЩАДБАНК” ТВБВ № 10022/094
МФО 315784
Код 26515871

Наша адреса: Ессенська 1/1, кв. 3 (Дерев*яні будиночки за автомийкою).

З повагою,
Голова правління
Н.О. Шахрай
Тел: (097) 380-34-77

Ольга Волинець
Автор: Ольга Волинець, поетеса, закінчила Національний університет «Острозька академія».

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.