Місто

Старокостянтинівська набережна – чисто там де не смітять?

Запитайте будь-кого, хто бував у Старокостянтинові, які місця йому найбільше запам’яталися в місті?

Впевнений, в багатьох відповідях буде присутня наша набережна, окраса і потенційна туристична принада міста. І недарма!

Набережну в гирлі річки Ікопоть побудували в 1992 році, а яскравими та химерними фігурами її прикрасив скульптор з Хмельницького Микола Мазур. Центральною фігурою на Старокостянтинівській набережній звісно є постать бога морів, Морського Царя Нептуна. Думаю багато хто з вас бачив схожі фігури роботи М. Мазура в Хмельницькому парку. А коли хто побуває в Парижі, відвідайте фонтан Стравінського, подейкують тамтешні химери дуже схожі на наші.

Часто на набережній в місті відбуваються різноманітні святкування, зокрема традиційно тут зустрічають свято Купала.

Саме напередодні цього свята я зустрівся на набережній з кількома небайдужими жителями нашого міста.

[images picture_size=”fixed” autoplay=”no” columns=”2″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” border=”yes” lightbox=”yes” class=”” id=””][image link=”” linktarget=”_self” image=”http://starkonnb.info/wp-content/uploads/2015/07/20150702190456.jpg” alt=””][image link=”” linktarget=”_self” image=”http://starkonnb.info/wp-content/uploads/2015/07/20150702190121.jpg” alt=””][image link=”” linktarget=”_self” image=”http://starkonnb.info/wp-content/uploads/2015/07/11653982_1613147742258910_1955303911_o.jpg” alt=””][image link=”” linktarget=”_self” image=”http://starkonnb.info/wp-content/uploads/2015/07/11658923_1613147755592242_479411533_o.jpg” alt=””][image link=”” linktarget=”_self” image=”http://starkonnb.info/wp-content/uploads/2015/07/20150702190323.jpg” alt=””][/images]

Говорить Павло Слободенюк, керівник ГО “Правий сектор” в Старокостянтинові: “У нас в місті чудова набережна, але вона зовсім закинута і неприбрана. Купатися тут не можна, гуляти з дитиною чи з дівчиною неприємно, адже навколо лише зарослі та сміття, пляшки та недопалки, відсутня будь-яка атмосфера щоб проводити приємно час.

Ми хочемо звернути на це увагу жителів міста. Було б добре прибрати усю набережну, почистити річку, обладнати місця для купання. Бо маємо три річки, а місць для купання немає. Де молодь має проводити дозвілля – незрозуміло, безперебійно працюють лише бари та забігайлівки.

Сьогодні ми хочемо подати приклад іншим і розпочали акцію з прибирання набережної. Прибираємо власними силами, запрошуємо до співпраці мешканців Старокостянтинова, громадські організації та владу міста.”

Активісти говорять що найбільше потерпає набережна від сміття після свят та особливо останнього дзвоника.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

13 thoughts on “Старокостянтинівська набережна – чисто там де не смітять?”

  1. По вулиці Миру районі торгового центру” Анастасія” звели сумнівні паркани Як знати що це

  2. Очень больно смотреть на реки, неужели нет возможности установить зем снаряд что бы почистить русло? после спуска воды изменился ландшафт, была зима с мощным морозом некоторые участки обмелевших рек промерзли до дна, перестала водится рыба, кто за это ответил? никто? но кто то конкретно это сделал? сейчас много интересных идей например можно посадить энергетическую вербу, прочистить русло нормальным эффективным способом, а не тем, что мы когда то наблюдали(последствия или результат или то и другое видно на фото) , поставить лодки , сделать места для отдыха на островах , следить за тем что бы не ловили сетями и прочими бандитскими методами. запустить рыбу, контролировать качество воды регулярно а не под заказ , создавайте группу по этому вопросу, добавляйте фото проблемных участков, задавайте вопрос к экологам, только не местным.

  3. скоро выборы может прислушается? сейчас организовать группу с общественности и постоянно ему напоминать об этом. требовать всем миром что бы чистил. выгоды полно как раз ему а нам и приезжим отличные места для отдыха и жизни.

  4. То що, так і будемо жити від виборів до виборів…., я пам’ятаю, коли чистили русло Ікопоті до впадання у Случ у 80х, це тривало 3 літа. Ой, думаю Микола Степанович не потягне)))))

  5. Ну если не прислушается то так и будет. начать пол дела сделать. раньше у каждого в доме пару удочек было и рыба была и пляжей несколько, центральный и возле ворошиловского, а в прошлом году и деревья вырубать стали и дома по берегу местных бедняков пошли во всю строиться . а так чисто карманные интересы.

  6. я думаю в этом не только мер виноват. во первых сахарные заводы возможно и еще кто то(кто их контролировал?) и тот что у нас сливают.сливали непонятные стоки, во вторых безразличие жителей, если поднимаются вопросы то только с политическими мотивами. Реально людям которые на что то влияют это до одного места, видно по фото. Ручные экологи думаю опозорились по полной , не выполняют абсолютно своих обязанностей и некомпетентны, а может и коррумпированы и вообще криминал развели своим бездействием.

  7. Костянтине! Вже один раз почистили і Ви бачите діяння тих часів зараз. НЕМОЖНА вмішуватися в роботу природи своїми кривими руками, бо наслідки дуже передбачувані, як в нас на сьогодні. Якби тоді, як чистили тим земснарядом, грунт вивозили то зараз річка булаб як річка, а так БОЛОТО щей майже без риби. Якщо маєте пам’ять то знаєте як в свій час (до роботи того земснаряда) ловилася риба на Ікопоті та якої глібини була біля ЛісХоза та УПК(колишня 2 школа) і можете згадати, як клювали здорові і трішки сині раки, на вудку на річці Случ і як там теж ловилася риба. А ЗАРАЗ!!!!!??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.