Місто

Старокостянтинів прийняв переселенців зі Сходу

Переселенці

Станом на 01 березня 2015 року в Старокостянтинові перебуває на обліку 127 сімей внутрішньо переміщених осіб, які прибули з АР Крим, Луганської та Донецької областей.
У складі таких сімей нараховується 52 дитини, серед яких в школах міста навчається 29 дітей, відвідують дошкільні навчальні заклади 10 дітей.

Згідно законодавства внутрішньо переміщеною особою є “громадянин України, який постійно проживає в Україні, якого змусили або який самостійно покинув своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, масових порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру”.

Облік переселенців у місті здійснює управління соціального захисту населення. Питаннями розміщення та вирішенням соціально-побутових проблем внутрішньо переміщених осіб займається регіональний штаб, який очолює Чиж С.В., начальник Старокостянтинівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

Крім того, управлінням соціального захисту населення нараховано адресну грошову допомогу в сумі 325 тис.грн. для даних сімей, здійснюється призначення інших видів соціальних допомог.
Працевлаштовано 29 осіб.

Матеріал підготовлено за інформацією Наталі Шабельник, начальника управління соціального захисту громадян.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close