Місто

Стали відомі деталі масштабної пожежі у Старокостянтинові

Стали відомі деталі масштабної пожежі у Старокостянтинові. Пожежу тушили 26 рятувальників і 9 пожежних автомобілів.

Більше п’яти годин у Старокостянтинові гасили пожежу на базі, де були склади з технічною коноплею. Це трапилось неподалік першого вокзалу. Вже через деякий час вогонь перекинувся на сусідні будівлі. Гасили полум’я 26 надзвичайників, пригнали аж 9 одиниць пожежної техніки.

До гасіння було залучено рятувальні розрахунки із Старокостянтинова, Красилова, Антонін, Шепетівки та Хмельницького, а також місцеві пожежні команди із сіл Самчики, Зеленці та військових вогнеборців.

За повідомленнями ДСНС у Хмельницькій області, виклик про пожежу надійшов близько 19:00. Повністю ліквідувати її вдалось лише біля першої години ночі.

За сто метрів від місця пожежі розміщена нафтобаза. Тому рятувальники мусили відкачувати також нафтопродукти в безпечні резервуари, аби вони не загорілись. Полум’я було таке велике, що чорний стовб диму було видно у різних кінцях міста. Точної причини пожежі надзвичайники поки не називають.

Зараз на місці пожежі досі тліє згарище. Існує така версія пожежі: кажуть, що їхав трактор і зачепив лінію електропередач. Пішла іскра, через яку все і загорілось. Нещасних випадків під час пожежі не було. Рятувальники оприлюднили відео нічної пожежі.

За матеріалами Всім

– Ми бачимо злагоджену роботу наших рятувальників, вогонь міг перекинутися на сусідню нєфтєбазу, но його було локалізовано, – говорить голова обласної адміністрації Олександр Корнійчук, який був присутній на місці події.

– На пожежі люди не постраждали, було врятовано житлові будинки, суміжні приміщення складів та приміщення нафтобази, – повідомив Дмитро Бондар, перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Стали відомі деталі масштабної пожежі у Старокостянтинові”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close