Місто

Смертельна аварія в Старокостянтинові, мотоцикліст врізався в автобус

Щойно на перехресті вулиць Чайковського та Івана Франка сталася смертельна аварія, мотоцикліст зіштовхнувся з автобусом.

Буквально пів години назад неподалік від пам’ятника Шевченку мотоциклів врізався в маршрутний автобус.

За інформацією керівника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка, автобус №1 повертав і пропускав пішохода. В цей час мотоцикліст, 1985 року народження, на мотоциклі МТ-10 не впорався з керуванням і зіштовхнувся в автобусом.

Водій загинув на місці, пасажира доправили в реанімацію.

На місці події працює поліція.

Нагадаємо, як повідомляв Олександр Зайцев, заступник начальника поліції в травні цього року, поліцією були проведені виховні бесіди з мотоциклістами, перевірено наявність технічної документації. Але, виникає проблема оформити вчинені ними правопорушення, оскільки немає можливості зафіксувати порушення швидкості руху.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

44 thoughts on “Смертельна аварія в Старокостянтинові, мотоцикліст врізався в автобус”

   1. А молодого чоловіка, який загинув вам не жаль? Шофер автобуса і 23-річний водій мотоцикла живуть, радіють житттю, а 32-річний пасажир мотоцикла загинув. Через їх тупість, мати втратила єдиного сина, який був для неї захисником, порадником, опорою. смислом всього життя.

   1. Мотоциклом керував 23-річний Євгеній Ляшенко, який практично завіз свого пасажира 32-річного Євгенія Максименка на смерть. А дані про ДТП, виставлені в інтернеті 16.08.2017 року поліцією навмисно перекручені, щоб звалити всю вину на загиблого і спасти шкуру горе-водія.

   1. Мотоциклом керував 23-річний Євгеній Ляшенко, який практично завіз свого пасажира 32-річного Євгенія Максименка на смерть. А дані про ДТП, виставлені в інтернеті 16.08.2017 року поліцією навмисно перекручені, щоб звалити всю вину на загиблого і спасти шкуру горе-водія.

  1. Але якщо мотоцикліст перевищив швидкість то в цьому випадку водій маршрутки не винен, він повертав пропустив пішохода,, а мотоцикліст влетів у маршрутку..

  2. Вікторія Мельничук є ПДР, там все чітко прописано, в данному випадку в аваріі винний автобус, про швидкість мотоцикла мені не відомо, але це вторинна подія, первинна та що мотоциклу перекрили його сторону дороги, якщо ви цього не розумієте то я Вам співчуваю, якщо Ви при цьому керманич то я співчуваю всім нам, пішохода автобус мав пропустити зайнявши крайнє ліве положення в своій полосі руху, тобто в полосі що біля заправки

  3. Виталий Ганжа Ну да, гарно писати – це не гарно в чомусь розбиратись. На те є слідство і експертиза, це по-перше, а по-друге, Ви далеко не знаєте, що призвело до ДТП, порушення автобусом, чи мотоциклом. А ПДР ще за швидкість щось написапо, правда??? Чи водій мотоцикла не бачив того автобуса? Якщо би людина там стояла, то що? водій обрав безпечну швидкість?
   Бачу, ви професіонал! Не в експертному центрі, випадково, працюєте, що дозволяєте собі давати оцінку діям водіїв, то ще й мені? не забагато взяли?

  4. Вікторія Мельничук ви повинні розуміти одне- перекривати смугу зустрічного руху не можна ні в якому випадку, а саме це зробив автобус, перевищення швидкості мотоциклом могло мати тільки наступні варіанти, або насмерть розбивається об автобус або калічиться сильно або вдарився але не страшно або зупинився і уник зіткнення, але діі мотоцикліста не призводили до виникнення аварійноі ситуаціі, він рухався в своій полосі руху

 1. Але, виникає проблема оформити вчинені ними правопорушення, оскільки немає можливості зафіксувати порушення швидкості руху.

  Ок, нема можливості або нехтують фіксацією. Не одноразово помічаю як поліція рухяючись біля мотоцикліста, на спорт. байку, не помічає що він без засобів захисту, без шолому та на швидкості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.