Місто

Слідче управління обласної поліції бере на контроль проблемні питання в Старокостянтинові

10 серпня до Старокостянтинова завітав начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Кащук Микола Васильович. Ми не могли не скористатися такою нагодою і завітали до Миколи Васильовича на прийом, щоб підняти важливі питання в житті міста, які потребують належного розслідування поліції.

Депутат міської ради Степан Полупан порушив питання розслідування законності надання землі ТОВ “Руслан і В”, керівник Возний Олександр Іванович (ТЦ “Анастасія”). Він зазначив, що в державному акті виданому на земельну ділянку по вул. Привокзальній, 13 було домальовано 1,9 га землі вже по вул.Миру 19/2 де знаходиться торгівельний центр “Анастасія”.

Вперше це питання було озвучено в липні 2016 року, на форумі “Актуальні проблеми Старокостянтинова” та до цього часу жодним чином з місця воно не зрушилося.

Також, мова зайшла і про інше питання, озвучене на тому ж форумі, так звані мертві душі родини Корнійчуків. Степан Петрович звернув увагу начальника слідчого управління в Хмельницькій області на необхідності проведення розслідування та повернення земельної ділянки отриманої Корнійчуками на “мертву душу” у власність громади.

Я звернувся до заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Миколи Кащука з питанням забезпечення проведення належного розслідування кримінальних справ, які були порушені відповідно до моїх заяв:

  1. Щодо порушення керівником Старокостянтинівського ККП Буличем Володимиром Євгеновичем мораторію на ввезення сміття до міста;
  2. Щодо нападу тітушок на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище.

Микола Васильович усе занотував і пообіцяв взяти на особистий контроль процес вирішення цих питань.

В коридорі ми зустріли багато інших людей, які також прийшли із зверненнями.

Так, жителя міста Олександра Макарчука рік назад сильно побили, намагалися втопити і пограбували. Він стверджує що знає злочинців та повідомив про все поліцію, однак справа до цього часу не зрушилася з місця.

Макарчук Олександр

Нагадуємо, ми проводимо анонімне опитування серед читачів сайту з питання: “Чи забезпечить наша правоохоронна система належне розслідування справи щодо діяльності Старококостянтинівського полігону ТПВ (завезення львівського сміття)?”.

Зараз проголосувало 56 чоловік: 36 не вірять у належне розслідування, для 15-ти важко відповісти і лише 5 чоловік думають, що розслідування буде об’єктивним.

Щоб взяти участь у голосуванні натисніть на це посилання і прогортайте до кінця сторінки.

Щиро кажучи, не знаю чи допоможе якось заступник начальника обласної поліції Микола Кащук у вирішенні наших проблем, але спробувати було потрібно. А Ви як думаєте? Чи маєте власний досвід спілкування з керівництвом обласної поліції?

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Слідче управління обласної поліції бере на контроль проблемні питання в Старокостянтинові”

  1. Все дуже просто зажерся Чубенко і Зайцев, бо звикли кришувати все. Так і тут менти тупо покривають всі справи для мера.Нехай депутати піднімуть на сесії взагалі по безпределу шо робиться у нас у місті та звернуться до обласного управління про бездіяльність місцевої поліції старокостянтинова

  2. Добрий день всім читачам, от мене особисто турбує кришування ігрового бізнесу, от тільки ні один депутат ні активіст про це не пишуть, чи я помиляюсь? Якщо так то дайте силку де хтось піднімав це питання, впевнений що ніхто, бо трихи страшно. А якраз цей бізнес незаконний кришується добре нашою поліцією, тому що нещодавно було закрито два ігрових зали, навіть дуже красиво, а що в результаті? Через тиждень працюють і процвітають, і кожен це може побачити хто ходить біля торгового центру, але тільки не наша поліція, вона цього не бачить. І будь ласка не перекручуйте це в політичну площину, бо це не доречно це напряму стосується нашого райвідділу. Ну а Степан Полупан тільки звертає увагу на ье що йому вигідно, когось потролити, покритикувати, а толку, хочу звернутися до вас особисто зробіть хоть щось вагоме а не пишіть пусті слова, доведіть до завершення і опублікуйте кінцевий результат а не просто випускайте слова в повітря

    1. Депутата Афанасьєв підіймав, якщо незраджує память коли звітував зам нач. Зайцев по роботі поліції та акамуляторному заводу. Тоді поліція сказала, шо в нас таких закладів вже немаає, але через місяць знайшли і закрили якийсь із них.Точно можна переглянути онлайн відео із сесій.

  3. Хмельницьке поліційне начальство приїхало, місцеві його підлеглі начальники трохи поворушилися, зустрічаючи гостя, той поїде, та все залишиться як було…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.