Місто

Сім’я з неповнолітніми дітьми живе на сміттєзвалищі

На Старокостянтинівському сміттєзвалищі другий місяць живе сім’я з Закарпаття з двома неповнолітніми дітьми.

Даний факт виявили активісти під час проведення акції: #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище. Жителі сміттєзвалища, сім’я з двома дітьми 3 та 1 річного віку, в розмові поділилися ситуацією в якій вони опинилися.

За їх словами, вони живуть у вагончику та працюють на смітнику з відома керівника комбінату комунальних підприємств Володимира Булича. В їх роботу входить сортування сміття та його прибирання на дорозі, а також гасіння пожеж у разі потреби.

Люди живуть без елементарної гігієни, без води, можна сказати в рабських умовах. На роботі вони офіційно не оформлені, за їх словами, кошти їм передають за відсортоване сміття, біля 250 грн. в день в залежності від виконаної роботи.

Місцева поліція, яка перебувала на місці подій, обіцяла провести опитування та розібратися з цією ситуацією.

Що ж, подивимось, до чого призведе розслідування і хто понесе покарання, адже мінімум, що вже точно можна сказати – люди працювали не оформленими, а за таку дію зараз передбачено штраф у розмірі 320 тис. грн.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Сім’я з неповнолітніми дітьми живе на сміттєзвалищі”

  1. В даному випадку мене більше хвилює не львівське сміття, а ДІТИ, які там проживають! Це жах!!! Ди чого ми докотилися! Двоє маленьких діток проживає на сміттєзвалищі, в ваганчику, в антисанітарних умовах! В мене шок!

    1. Ой сумніваюсь , що хтось здасть їм житло. А можна було поставити битовки, налагодити людям елементарні умови проживання, заключити з людьми договор і надати можливість працювати захищено, видаючи їм для роботи засоби спецзахисту( рукавиці, респіратори, спецвзуття. У проживаючих і працюючих там є всі можливості підхопити невиліковні та смертельні захворювання, перебираючи сміття голими руками ( снід, правець, туберкульоз). Проблема не тільки в умовах проживання і в загрозах, проблема в тому що представники влади самі створюють такі проблеми там, де мали б їх усувати і недопускати. Все впирається в гроші і де їх брати , скаже багато хто, та ні, все впирається в визначенні першочергових пріоритетів при формуванні бюджету, але ж за цих людей, як і за багато інших, ніхто не замовив слова. Бо простіше всього сказати : кожен сам кує своє життя.

  2. а чему собственно удивляться все-и полиция и все шишки города и района под мэром ходят! А рыба.как известно гниёт с головы! И когда придут выборы мэра.включайте мозги,а не выбирайте кого- попало… Всё неподобство идёт от власть имущих, безнаказанность, вседозволенность и безграничная власть глаза застит….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.