Місто

Шукаємо молодих журналістів – прокачай свої навички роботи у ЗМІ!

У зв’язку з ростом, у нас виникла потреба в активних молодих людях, які б хотіли бути журналістами.

Чи є серед наших читачів ті, що хотіли, чи хочуть стати журналістами? Можливо ви вже і пробували писати, але не знаходили достатньої мотивації через банальну проблему з читачами.

starkonnb.info має близько 500 переглядів щодня, тому ця пропозиція може бути чудовою нагодою показати себе.

Ми шукаємо соціально активних людей з бажанням долучитися до якісних змін в житті міста та з вмінням писати власні статті чи компонувати вже існуючий матеріал.

Що потрібно робити

Робота полягає у написанні статей та відвідуванні заходів. Бажано вміти робити якісні фото з допомогою мобільного телефону та мати навички монтування відео.

Тематика статей на Ваш вибір, але вони мають стосуватися Старокостянтинова. Можуть бути редакційні завдання з частково наявними матеріалами, які необхідно опрацювати.

Яка винагорода

Робота передбачає співпрацю на волонтерських засадах, але дасть можливість спробувати себе у ролі журналіста та блогера. Також, цілком можливо:

  • безкоштовне відвідування концертів, фестивалів;
  • участь у професійних тренінгах та стажуваннях;
  • рекомендація чи сертифікат за підсумками співпраці.

Як долучитись

Все, що потрібно – це написати невеликий коментар про себе одразу під цією статтею, або на електронну пошту snb@starkonnb.info

Дякуємо за те, що Ви з нами!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “Шукаємо молодих журналістів – прокачай свої навички роботи у ЗМІ!”

  1. Ну я не проти, долучитися до цієї справи, я вмію (на мій погляд) якісно фотографувати і редагувати фото, також я близько 2-х років займаюсь в Sony Vegas, фото можна побачити у моєму instagram: @b1lykmus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.