Місто

«Школа лідерства» – твій час настав!

Ти підліток, і не любиш сидіти на місці та нудьгувати? Хочеш розвиватися та розвивати нові «скілли»? Тоді новий проект громадської організації «Старокостянтинів небайдужий» спеціально для тебе!

«Школа лідерства» – це перший позашкільний освітній курс для активної молоді Старокостянтинова. Це твій шанс виділитись серед інших! Час досягати і перемагати!

Що нового ти навчишся і дізнаєшся тут?

З 19 по 24 квітня, залучивши до співпраці психологів, фахівців різних галузей та громадських активістів, ми проведемо 6 тренінгів, де:

  • навчимо, як перебороти найстрашнішого твого ворога – «лінь»;
  • дізнаємося, як працює самомотивація;
  • навчимося мислити та говорити нестандартно;
  • оволодіємо навичками тайм-менеджменту;
  • визначимо власні цінності;
  • виховаємо в собі лідера.

На курсі ти дізнаєшся, як розвинути у собі лідерські навички, сформулювати активну життєву позицію та реалізуватися. Ми покажемо інструменти, за допомогою яких досягати своїх цілей стане легше!

Які можливості?

Після проходження курсу «Школи лідерства» кожному учаснику гарантований сертифікат лідера. А найактивнішим учасникам буде запропоновано долучитися до організації наступних курсів Школи та до майбутніх проектів ГО «Старокостянтинів небайдужий». Це надасть можливість учасникам закріпити отримані знання та навички лідерства, організації власного часу, роботи в команді та участі в громадському житті міста.

Приємний бонус: Організатори забезпечують роздатковий матеріал та каву-брейк.

Хто може брати участь?

Учасниками тренінгів можуть стати всі бажаючі підлітки – майбутні переможці, уже з наступного четверга.

Де проводитимуться тренінги?

У Старокостянтинівській центральній районній бібліотеці.

Коли відбуватиметься захід?

Щочетверга о 16.00 з 19 квітня по 24 травня ми чекатимемо на тебе.

Що потрібно для участі?

Бажання, енергія та позитивний настрій. Тренінги будуть проведені абсолютно безкоштовно! Але за тільки за умови попередньої реєстрації.
Не зволікай, дій тут і зараз! Адже кількість місць обмежена. Зареєструйся на курс тренінгів до 17 квітня, обравши найзручніший варіант:

  1. У дірект сторінки starkonnb.info в Інстаграм;
  2. За посиланням: натисни тут;
  3. За телефоном: +38 067 311 73 00 Сергій.

Учасники, які будуть відібрані для участі в тренінгах будуть повідомлені 18 квітня електронною поштою. Слідкуйте за повідомленнями.

Не втрачай можливості стати ще кращим!

Діана Позднякова
Автор: Діана Позднякова, учениця 62 групи (10 класу) Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ст., гімназія” ім. Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close