Місто

Щойно відкрита амбулаторія припинила роботу

Нещодавно відкрита амбулаторія на мікрорайоні “Вокзал 2” пропрацювала лише 1,5 місяці, про це повідомляє депутат міської ради Світлана Івонько.

В кінці липня цього року в Старокостянтинові було урочисто відкрито амбулаторію по наданню населенню первинної медико-санітарної допомоги №4 у мікрорайоні міста «Цукрозавод» по вул. Чкалова, 8/1 та її відділення у мікрорайоні «Залізничний вокзал №2» по вул. Меджибізька, 31.

Заходи, у супроводі муніципального духового оркестру та хору, пройшли за участю міського голови Миколи Мельничука, керівництва району, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Цуглевича Якова Миколайовича, помічника голови облдержадміністрації Бирка Юрія Ігоровича, керівників підприємств міста, депутатів обласної та міської ради.

Та не довго прийшлося тішитись мешканцям другого вокзалу наближенню медицини до їх осель. Практично одразу в щойно відкритому приміщенні амбулаторії взялася цвілість, а через 1,5 місяця амбулаторія взагалі припинила роботу.

– Нам дуже потрібна ця установа, і медичні працівники готові приїздити, та приміщення не опалюється і в ньому навіть просто перебувати неможливо, не те що надавати медичні послуги, – говорять місцеві жителі.

Переглянути як усе було на відео, що підготував СНБ:

Дивіться також і інші депутатські запити, що озвучувались на 15-й сесії міської ради:

  1. Про відсутність води на Острозького, 9;
  2. Про незаконне будівництво УПЦ Московського Патріархату;
  3. Про недопустимі висловлювання міського голови.

Фото: Старокостянтинів офіційний.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

4 thoughts on “Щойно відкрита амбулаторія припинила роботу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.