Місто

Що вирішуватиме 5-та сесія Старокостянтинівської міської ради

08 квітня, через три дні, відбудеться засідання 5-ї сесії Старокостянтинівської міської ради. Попередня дата проведення сесії переносилась кілька раз, питання виписувались, узгоджувались з депутатами та готувались до голосування. Чому так затягнувся процес і які рішення планує прийняти міська рада цього разу?

Кількість питань до розгляду досить великий і зорієнтуватися в такому обсязі інформації доволі важко. У нас пішло два дні, щоб відібрати на Ваш розсуд перелік усіх питань і найцікавіших пунктів з проектів рішень до кожного з них.

Для ознайомлення з деталями того, чи іншого питання тисніть на ПЛЮСик біля нього. Ми публікуємо лише деякі пункти рішень, з повною версією можна ознайомитись на сайті “Старокостянтинів офіційний“.

Отже, на 5-тій сесії міська рада планує прийняти наступне:

[accordian divider_line=”” class=”” id=””]

Про приведення бюджету міста на 2016 ріку відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та інших законодавчих актів

1. Визначити на 2016 рік:
– доходи бюджету міста у сумі 285 763 556,00 грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету – 277614108,00 грн., доходи спеціального фонду – 8149448,00 грн., у тому числі бюджету розвитку 4400000,00 грн. згідно з додатком 1 цього рішення;
– видатки бюджету міста у сумі 286 653 057,93 грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету – 264467763,69 грн., видатки спеціального фонду бюджету –22185294,24 грн.,
15. Дозволити фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради протягом 2016 року за поданням головних розпорядників бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків загального та спеціального фондів бюджету міста за розпорядженням міського голови за погодженням з постійно діючою депутатською комісією з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету міста на 2016 рік.

Про затвердження програми «Молодь Старокостянтинова» на 2016 - 2020 роки

Передбачено на 2016 рік:
1. Розвиток неформальної освіти – формування міської системи неформальної освіти молоді задля сприяння громадському діалогу та створення додаткових умов для розвитку і самореалізації особистості – 6 300 грн.
2. Зайнятість молоді – створення сприятливих умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення зайнятості та самозайнятості молоді – 300 грн.
3. Здоровий спосіб життя – здійснення державних та громадських заходів, спрямованих на популяризацію серед молоді здорового способу життя – 800 грн.

4. Громадська позиція та патріотизм – здійснення державних і громадських заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, громадянської свідомості й активної громадянської позиції молоді – 11 100 грн.

Про виконання міської програми Молодь Старокостянтинова на період до 2015 року

На реалізацію програми «Молодь Старокостянтинова у бюджеті міста передбачались кошти, на 2015 рік – 5 тис.грн., 2014 рік – 7 тис.грн., на 2013 – 10 тис.грн., на 2012 рік – 19 тис.грн., на 2011 рік – 17 тис.грн. Серед найбільших витрат було фінансування культурно–мистецьких заходів молодіжного спрямування: щорічні Всеукраїнські змагання зі спортивно бальних танців «Кубок міського голови» спільно з ДСТК «Твіст», забезпечення участі зразкового танцювального гурту «Арабеск» у міжнародному фестивалі-конкурсі «Алегро Хортиці», річниці ДЮКСО «Клуб – козацький герць», щорічні заходи до Дня молоді, Дня міста, Дня туризму, Дня Конституції, Дня Незалежності.

Про виконання Комплексної програм спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради щодо проведення на території міста комплексу заходів по забезпеченню громадського порядку та боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки

3.Протидія організованій злочинності і корупції та зменшення економічного тиску на економічні відносини:
Для забезпечення більш наступального характеру протидії організованій злочинності і корупції здійснено наступні заходи:
Впродовж 2011-2015 років було отримано ряд інформацій щодо вчинення посадовими особами корупційних діянь та матеріали направлені у відповідні компетентні органи для притягнення осіб до відповідальності.
Відпрацьовані потоки бюджетних коштів, що направлялися з Державного бюджету, в результаті чого було виявлено та задокументовано 32 факти кримінальних правопорушень в бюджетній сфері.
Окрім цього було спрямовано зусилля на виявлення злочинів у сфері службової діяльності, яких задокументовано 9 фактів.
В напрямку протидії контрабанді підакцизних товарів, виявлено та задокументовано 2 факти (ст.204 КК України).
Із залученням фахівців КРУ, управління будівництва, архітектури та житлової політики облдержадміністрації, фонду держмайна здійснено перевірки законності надання у власність та користування земельних ділянок суб’єктам підприємницької діяльності та фізичним особам, а також своєчасності та повноти сплати грошових коштів за користування та оренду землі. Виявлено та задокументовано 5 фактів злочинів у сфері земельних відносин (ст.197-1 КК України).
У сфері господарської діяльності працівниками райвідділу задокументовано 17 злочинів (ст. 203 КК України).
Спільно з КРУ проведені заходи, спрямовані на виявлення та попередження злочинів на стратегічних об’єктах, підприємствах паливно-енергетичного та агропромислового комплексу. В результаті зазначених заходів виявлено 23 злочини.
7. Безпека дорожнього руху:
За 2011- 2015 роки працівниками ДАІ виявлено 4504 порушень ПДР з них:
за керування транспортом в стані алкогольного сп’яніння – 487;
за порушення правил проїзду перехресть – 260;
порушення правил обгону – 227;
невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 365;
проїзд ж/д – 15;
перевищення швидкості руху – 83,
Протягом звітного періоду було виявлено 142 грубих порушення правил дорожнього руху допущених пасажироперевізниками.
Під час роботи щодо контролю за діяльністю автогосподарств та попередження ДТП, утримання транспортних засобів у технічно-справному стані видано приписів – 152.
Працівниками відділення ДАІ протягом звітного періоду здійснювався нагляд за експлуатаційним утриманням вулично-шляхової мережі та залізничних переїздів, по території обслуговування. Здійснено 251 обстеження залізничних переїздів. По виявлених недоліках направлено 223 приписів на їх усунення.

Про Комплексну програму спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки

РОЗРАХУНОК видатків на реалізацію “Програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівського міськвиконкому щодо проведення на території міста комплексу заходів по боротьбі зі злочинністю на 2016 рік”
1. Придбання паливно – мастильних матеріалів 2500 літрів 50 000 грн.
2. Витрати на обслуговування службового автотранспорту (запчастини) 30 000 грн.
ВСЬОГО: 80 000 грн.

Про затвердження Регламенту виконавчих органів міської ради

Попередньо проект плану роботи виконкому розміщується на веб-сайті Старокостянтинівської міської ради та виконкому в мережі Інтернет з метою винесення його на розгляд громадськості.
Проект рішення виконкому повинен містити:
– обґрунтування необхідності його прийняття (реагування на документи органів державної влади, виконання власних розпорядчих документів, виданих раніше, виконання доручень керівництва тощо);
– посилання на норми чинного законодавства;
– джерела фінансування запропонованих заходів, джерела наповнення бюджету та цільових фондів;
– план організаційних заходів щодо виконання документа (за потребою);
– якщо в рішенні вирішується питання про створення та персональний склад комісії чи робочої групи, до складу яких включені депутати міської ради, кандидатури зі складу депутатів узгоджуються з ними особисто усно, з обов’язковим відображенням цієї згоди в нормативному акті словами “за згодою”;
– кінцевий строк виконання документа, проміжні строки інформування про хід його виконання;
– інформацію про те, хто особисто буде організовувати та контролювати виконання документа.
7.18. У разі незгоди міського голови з рішенням виконкому, він може зупинити дію цього рішення своїм розпорядженням та винести це питання на розгляд міської ради.
7.20. Рішення виконавчого комітету міської ради приймаються на його засіданні більшість від загального складу виконкому та підписуються головуючим на засіданні.
Проекти рішень, що не набрали більшості голосів членів виконкому, знімаються з розгляду та повертаються виконавцям на доопрацювання.
Рішення, прийняті на засіданні виконкому, у ході обговорення яких були зроблені зауваження, внесені доповнення та зміни, протягом 3 днів після засідання остаточно редагуються і візуються відповідними посадовими особами і через загальний відділ подаються на підпис міському голові або особі , яка головувала на засіданні.
Доопрацьовані проекти рішень обов’язково повинні бути завізовані членами виконкому якими зроблені зауваження.
7.22. Загальним відділом у 10-денний строк забезпечується друкування, оформлення і передача на підпис рішень виконавчого комітету міської ради.
9.1. Організація та стан контролю за виконанням рішень виконкому, розпоряджень міського голови покладається на керуючого справами виконкому та завідувача організаційно-контрольного відділу.
19.2. Запити на інформацію можуть бути подані до виконавчого комітету міської ради у письмовій, усній чи іншій формі (поштою, по телефону, факсом, електронною поштою) за вибором запитувача.

Про затвердження Мельника Сергія Васильовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Затвердити Мельника Сергія Васильовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради.

Про затвердження Коваля Олександра Анатолійовича на посаді заступника міського голови, начальника управління економіки

Затвердити Коваля Олександра Анатолійовича на посаді заступника міського голови, начальника управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

Про внесення змін до рішення 2-ї сесії міської ради від 04.12.2015 року № 17

1. Ввести Коваля Олександра Анатолійовича, Мельника Сергія Васильовича, Ригайло Юрія Петровича, Скоца Вячеслава Степановича, Чесакова Сергія Анатолійовича до складу виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 7 скликання.

Про створення відділу реєстрації місця проживання виконавчого комітету міської ради

3. Збільшити загальну чисельність працівників виконавчих органів міської ради на 2 штатних одиниці.

Про затвердження структури виконавчих органів міської ради

Структура виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради 7 скликання

1. Міський голова
2. Перший заступник міського голови
3. Секретар міської ради
4. Заступник міського голови
5. Заступник міського голови
6. Заступник міського голови, начальник фінансового управління
7. Заступник міського голови,начальник управління економіки
8. Керуючий справами
9. Відділ сприяння діяльності депутатів
10. Організаційно-контрольний відділ
11. Загальний відділ
12. Юридично-житловий відділ
13. Відділ з кадрової служби
14. Відділ державної реєстрації
15. Відділ внутрішньої політики
16. Відділ бухгалтерського обліку
17. Фінансове управління
18. Управління економіки
19. Управління соціального захисту населення
20. Управління освіти
21. Управління у справах сімї та молоді
22. Відділ містобудування та архітектури
23. Служба у справах дітей
24. Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення
25. Архівний відділ
26. Відділ з питань оборонно-мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами
27. Відділ культури, туризму та охоронної спадщини
28. Відділ з питань фізичної культури і спорту
29. Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою
30. Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю
31. Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
32. Відділ ведення Державного реєстру виборців
33. Відділ з питань регулювання земельних відносин
34. Центр надання адміністративних послуг
35. Відділ інформаційного забезпечення
36. Радник міського голови
37. Господарська група
38. Відділ реєстрації місця проживання

Про внесення змін до рішення 32 сесії міської ради від 27.06.2013 року № 4

Внести зміни до додатку рішення 32 сесії міської ради від 27 червня 2013 року № 4 «Про затвердження списку народних засідателів Старокостянтинівського районного суду», а саме:
виключити із списку народних засідателів Кульбаченка Володимира Платоновича (у зв’язку зі досягненням 65 річного віку) та Лагутіну Юлію Ксенофонтівну (у зв’язку із виїздом до іншого населеного пункту на постійне місце проживання)
включити – Мартинюк Валентину Костянтинівну, 24.03.1969 року народження, працює сестрою медичною АЗПСМ №1 КЗ «Старокостянтинівський ЦПМСД», проживає в м. Старокостянтинові.

Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища міста Старокостянтинів на 2016-2018 роки

Протяжність вулично-водопровідної мережі складає 62,3 км, з них 19,2 км мереж знаходяться в ветхому та аварійному станах та потребують заміни.
Міські очисні споруди потебують проведення капітального ремонту.
Підвищення рівня грунтових вод призводить до підтоплення криниць, погребів, вигребів. Підтоплення криниць призводить до погіршення якості криничної води, що може призвести до спалахів інфекційних хвороб. Біологічне самоочищення річкової води, внаслідок сповільнення течій річок, здійснюється недостатньо швидко, що призводить до погіршення хімічних та біологічних показників якості води поверхневих водойм.
Тверді побутові відходи вивозяться на міський полігон, площею 5,8 га. Міський полігон твердих побутових відходів експлуатується понад 50 років. На даний час виготовляються проекти відведення земельної ділянки загальною площею 18 га під будівництво нового полігону ТПВ.
Проблемними питаннями залишається частково впроваджена система роздільного збирання ТПВ, недостатня кількість контейнерів та машин для перевезення відходів.
В місті Старокостянтинів парки та сквери займають площу 304,043 тис.м2. Під зеленими насадженнями знаходиться орієнтовно 127,3 га території.
Щороку з міського фонду охорони навколишнього природного середовища виділялись кошти на озеленення території міста, догляд за існуючими зеленими насадженнями.
Особливе місце у міській фауні займають домашні тварини – собаки і коти. Проблемами, які потребують вирішення є ідентифікацію усіх без винятку собак в місті; стерилізацію безпритульних тварин з одночасною вакцинацією; спорудження комунального притулку для тварин.
Заходи з покращення якості атмосферного повітря на 2016 – 12 550 тис.грн.
Заходи з покращення стану водних ресурсів на 2016 – 23 749,21 тис.грн.
Заходи зі зменшення негативного впливу відходів на довкілля 2016 – 37 588 тис.грн.
Заходи з охорони рослинного та тваринного світу та забезпечення екологічно-збалансованого природокористування на 2016 – 969,09 тис.грн.
в т.ч. Облаштування та утримання тимчасового притулку для бездомних тварин – 50 тис.грн.
Заходи з формування екологічної свідомості керівників та працівників підприємств, установ, організацій, жителів міста, підвищення рівня їх обізнаності з питань охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки на 2016 – По мірі необхідності.

Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень в місті Старокостянтинів на 2016-2018 роки

Передбачено на 2016 рік:
Будівництво об’єктів зеленого господарства із створенням нових зелених насаджень – 308,4 тис.грн.
в тч будівництво нового громадського туалету в парку – 160,0 тис.грн.
Ландшафтна реконструкція об’єктів зеленого господарства 50,9 тис.грн.
Поточний ремонт об’єктів зеленого господарства 199,5 тис.грн.
Утримання зелених насаджень 702,76 тис.грн.
Розвиток матеріально-технічної бази підприємств зеленого господарства 38,5 тис.грн.

Про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища міста Старокостянтинів на 2013-2015 роки

Кількість персоналу, що здійснює санітарну очистку міста, становить:
– ЖЕК – 79 осіб;
– КРБШП – 64 особи;
– ККП – 30 осіб.
Проведено роботи по впорядкуванню полігону твердих побутових відходів на суму 90,2 тис.грн. Проведено ремонт криниць загального користування на суму 72,6 тис.грн.
Роботи по реконструкції очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу розпочато та проведено комунальним підприємством “Водоканал” на суму 9043,7754 грн. Виготовлена проектна документація по реконструкції міських очисних споруд на суму 249 229 грн. та проведена експертиза загальною вартістю 15 033 грн. Роботи по проведенню капітального ремонту будинкових систем холодного водопостачання КП «Водоканал» проведено на суму 27 456,2 грн.
Старокостянтинівською ЖЕК закуплено бувший у вжитку автомобіль-сміттєзбирач DENNIS JAVELIN на суму 422 тис.грн. У зв’язку з відсутністю фінансування євро контейнери підприємством придбані не були.

Про виконання Програми розвитку та збереження зелених насаджень в місті Старокостянтинів на 2012-2015 роки

Протягом 2012 року висадили 1281 дерево та 404 кущі, 2013 р. – 1010 дерев, 300 кущів, 2014 р. – 950 дерев, 350 кущів, 2015 р. – 1125 дерев, 150 кущів. Всього, на території міста нараховується близько 17 519 дерев.
На центральній вулиці К.Острозького (липовій алеї) висаджено 9 тисяч саджанців петунії та чорнобривців.
Комбінатом комунальних підприємств проводились роботи по впорядкуванню території парку ім. Федорова, проведено обрізку аварійних та сухостійних дерев, відремонтовано та пофарбовано лавки повздовж центральної алеї парку, виконано частковий ремонт та фарбування огорожі парку. Сума коштів, затрачених на зелені насадження по парку складає 2,4 тис.грн.

Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради від 04.12.2015 року № 8

– вивести зі складу постійної комісії міської ради з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності Янзюк Валентину Миколаївну:
– ввести до складу постійної комісії міської ради з питань стратегічного соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, адміністративно-територіального устрою та зовнішньоекономічної діяльності Михайлюка Василя Івановича.

Про затвердження Положення про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

1.5. Відділ не є юридичною особою. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення відділу здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Головним розпорядником коштів щодо утримання відділу є виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради.

Про затвердження положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради в новій редакції

4. Фінансово-економічне обґрунтування: Реалізація проекту рішення фінансування не потребує.
12. Територіальний центр утримується за рахунок коштів, які відповідно до Бюджетного кодексу України, виділяються з місцевих бюджетів на соціальний захист населення та соціальне забезпечення, інших надходжень, у тому числі від діяльності його структурних підрозділів, від надання платних соціальних послуг, а також благодійних коштів громадян, підприємств, установ та організацій.

Про внесення змін до рішення 13 сесії міської ради від 14.02.2007 року № 21

2.2. Відділ сприяння діяльності депутатів відповідно до покладених на нього завдань:
2.2.11. Забезпечує виготовлення, тиражування та доведення до виконавців рішень міської ради, зберігання оригіналів рішень, протоколів, а також фонограм та відеозаписів пленарних засідань міської ради.
2.2.12. Забезпечує оприлюднення в установлені строки на офіційному сайті міської ради матеріалів (результатів голосування, протоколів, рішень) сесій міської ради.
2.2.19. Веде облік та здійснює контроль за строками розгляду депутатських звернень, що надсилаються виконавцям через відділ.
2.2.20. Аналізує діяльність міської ради, депутатів, постійних комісій, передає цю інформацію для висвітлення засобам масової інформації.
2.2.22. Проводить реєстрацію заяв ініціативних груп щодо внесення місцевої ініціативи. Сприяє ініціативним групам у проведенні зборів громадян.
6.1. Відділ утримується за рахунок міського бюджету.

Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2015 рік

1. Затвердити звіт про виконання загального фонду бюджету міста за 2015 рік по доходах в сумі – 193 188 692,12 грн. та по видатках в сумі – 188 427 662,74 грн. з профіцитом бюджету в сумі – 4761029,38 грн. згідно додатку 1.

Профінансовано в 2015 році:
Органи місцевого самоврядування 8 371 946,13 грн.
Освіта 56 536 086,74 грн.
Соціальний захист та соціальне забезпечення 96 653 079,16 грн.
Житлово-комунальне господарство 11 374 547,18 грн.
Культура і мистецтво 4 742 593,38 грн.
Засоби масової інформації 200 000,00 грн.
Фізична культура і спорт 1 513 696,33 грн.
Транспорт, дорожне господарство, зв’язок, телекомунікації 5 558 331,87 грн.
Охорона навколишнього природного середовища 39 900,00 грн.
Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 285 695,00 грн.
Видатки, не віднесені до основних груп – всього, 3 151 786,95 грн.
з них:
Резервний фонд 0,00
Проведення виборів депутатів місцевих ради та сільсьих, с елищних, міських голів 447 667,05 грн.
Інші видатки 953 252,94 грн.
Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 1 750 866,96 грн.
Всього видатків загального фонду 188 427 662,74 грн.

2. Затвердити звіт про виконання спеціального фонду бюджету міста за 2015 рік по доходах в сумі – 11 818 333,93 грн. та по видатках в сумі – 20 049 535,95 грн. з дефіцитом бюджету в сумі – 8231202,02 грн. згідно додатку 2.

ІІ.Видаткова частина
010116 Органи місцевого самоврядування 1 127 729,07 грн.
070000 Освіта 5 267 655,33 грн.
090000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 126 805,00 грн.
100000 Житлово-комунальне господарство 4 291 252,16 грн.
110000 Культура і мистецтво 1 401 117,69 грн.
120000 Засоби масової інформації 2 150,00 грн.
130000 Фізична культура і спорт 11 320,00 грн.
150000 Будівництво – всього, з них: 758 967,45 грн.
150101 Капітальні вкладення 758 967,45 грн.
150202 Розробка схем та проектних рішень масового застосування 0,00 грн.
160101 Землеустрій 30 000,00 грн.
170000 Транспорт, дорожне господарство, зв”язок,телекомунікації 4 940 949,77 грн.
170703 Видатки на фінансування робіт, пов”язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автодоріг 4 940 949,77 грн.
180000 Інші послуги, пов”язані з економічною діяльністю 768 438,63 грн.
180409 Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди 768 438,63 грн.
210000 Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 0,00 грн.
240000 Цільові фонди 8 929,15 грн.
250000 Видатки, не віднесені до основних груп – всього, з них: 1 314 221,70 грн.
250403 Видатки на покриття інших заборгованостей, що виникли у попередні роки 1 308 717,70 грн.
Всього видатків спеціального фонду 20 049 535,95 грн.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Старокостянтинів на 2015 рік

З метою заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії у 2015 році продовжені роботи щодо влаштування модульних котелень з котлами на твердому паливі у закладах освіти міста. ТОВ «Теплахата» встановленні модульні котельні у Старокостянтинівському ліцеї, Старокостянтинівському НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М. Бондарчука» та ЗОШ № 7.
Старокостянтинівським КППТГ «Тепловик» проведені роботи по реконструкції котельні з встановленням котла РЕТРА-4М, потужністю 1,5 МВт, працюючого на твердих видах палива в котельні по вул. Попова, 13.
З метою зменшення споживання енергетичних ресурсів багатоквартирних будинків, викидів парникових газів, в місті Старокостянтинів розроблено ряд проектів з відповідними експертизами, які є актуальними на даний час і дадуть економічний ефект щодо зменшення споживання газу та вартості послуг для споживачів: капітальний ремонт, утеплення фасадів, заміна вікон та дверей у підʼїздах 10 житлових будинків в м.Старокостянтинів, загальна вартість робіт 13 583,9 тис.грн .
23 червня 2015 року робочою групою проведено обстеження пасажиропотоку на всіх автобусних маршрутах загального користування. По результатах обстеження перевезено – 13712 пасажирів в тому числі 6975 пасажирів пільгових категорій, що становить 51% до загальних перевезень на міських маршрутах загального користування. Очікувана річна вартість послуг з перевезення пільгової категорії громадян при ціні 4 грн. складе – 10 183,5 тис.грн. (6975×4грн.)×365 днів). На 2015 рік субвенція на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом запланована в сумі 1 538,5 тис.грн., відшкодування становить 15%.
За 2015 рік малим бізнесом сплачено податків 16 718,6 тис. грн., при прогнозі 13100,0 тис.грн., що складає 8,7% від загальних надходжень до місцевого бюджету та 27,7% до власних доходів бюджету міста.
У 2015 році найбільші інвестиції освоєні:
ТОВ «Старокостянтинівцукор» – реконструкція підприємства та оновлення обладнання, придбані нові твердопаливні котли та розпочато будівництво котельні, освоєно 70 533,0 тис.грн.;
ТОВ «Мегатекс індастріал» – будівництво заводу з виробництва гальванічних елементів, освоєно 59 191,0 тис.грн.;
ДП «Старокостянтинівський молочний завод» – реконструкція масло цеху, встановлення закритих технологічних ліній, автоматизація процесу управління масла та спредів, освоєно 55 135,0 тис.грн.
З міського бюджету профінансовані наступні заходи:
– капітальні видатки на капітальний ремонт (придбання обладнання і предметів довгострокового користування) закладів освіти, освоєно 2 553,3 тис.грн.;
– створення центру первинної медико-санітарної допомоги у мікрорайоні «Цукровий завод», освоєно 746,307 тис.грн.;
– реконструкція братської могили радянських воїнів «Вічний вогонь охороний номер 1126», виготовлення та встановлення панно «Вічно в пам’яті нашій», освоєно 607,4 тис.грн.;
– заміна світильників з лампами розжарювання на світильники з натрієвими лампами, освоєно 209,0 тис.грн.
Видатки на ЦРЛ на 1 мешканця – 506,65 грн (2014 р – 426,79 Витрати на медикаменти на 1 ліжко-день – 8,22 грн (2014р – 8,04 грн). Витрати на медикаменти у % до загального бюджету становлять лише 4,8% (2014 р – 3,00%). На харчування витрачалось 6,58 грн (2014 р – 5,43 грн) на 1 ліжко-день

Про виконання Програми розвитку туризму в м. Старокостянтинові на 2010-2015 рр.

Місто приймає активну участь в Інтернет-проекті «Найкращі пам’ятки України – обрані Народом», який створений з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам’яток архітектури, природного надбання України. На цьому сайті в даний період замок князів Острозьких займає І місце серед пам’яток архітектури Хмельниччини.

Про затвердження положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради

3. Основними завданнями відділу є:
– ведення Реєстру, до якого заносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі –виборці) і проживають або перебувають на території міста Старокостянтинова.

Про умови оплати праці міського голови, першому заступнику міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету

Встановити міському голові, першому заступнику міського голови, секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючого справами виконавчого комітету наступні надбавки та доплати:
1.1.доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі залежно від присвоєння рангу;
1.2.надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки;
1.3.надбавку у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці в разі наявності допуску та доступу до державної таємниці в розмірі залежно від ступеня секретності.
Встановити міському голові надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
Встановити секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
Здійснювати преміювання міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого комітету міської ради. Надати право міському голові зменшувати розмір премії секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету в разі погіршення якості їх роботи.
5. Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.
6. Встановити, що всі зазначені виплати здійснюються в межах встановленого фонду оплати праці на підставі розпоряджень міського голови. В разі недостатності коштів на оплату праці надати право міському голові зменшувати або призупиняти виплати, передбачені пунктами 2-5 цього рішення.

Про виконання міської комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки

Відповідно до проведеного аналізу констатується збільшення асигнувань, які спрямовувалися із бюджету міста на реалізацію програми у 3,5 рази (2011р. – 149тис.грн., 2015 рік – 561 тис.грн.). Кошти спрямовувалися на надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, допомоги дітям-інвалідам до Дня інвалідів, ветеранам війни до Дня Перемоги, сім’ям загиблих (померлих) учасників бойових дій в Афганістані тощо.

Про розгляд заяв на надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Старокостянтинова

1. Встановити пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік по об’єктах нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, а саме:
1.1. Публічне Акціонерне Товариство «Старокостянтинівське «Міжрайпостач» (код ЄДРПОУ 00908410) на нежитлову нерухомість площею 3215 кв. м. по вул. Кривоноса 14, а саме: будівля складу №5 блок 11 площею 597,6 кв. м.; будівля складу № 3 бокс 5 площею 354,5 кв. м.; будівля складу №6 блок 7 площею 128,3 кв. м.; вагова блок 2 площею 83,4 кв. м.; будівля майстерні блок 8 площею 1135,7 кв. м.; будівля котельні блок 9 площею 64,6 кв. м.; будівля складу №4 блок 6 площею 142,4 кв. м.; адміністративний будинок площею 219,5 кв. м.; будівля складу №7 блок 13 площею 489,0 кв. м.
1.2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Строймайстер» (код ЄДРПОУ 36389754) на нежитлову нерухомість площею 10499,9 кв. м., а саме: адміністративно – побутовий комплекс по вул. І. Франка 20.
1.3. Приватне підприємство «Базис – КВ1» (код ЄДРПОУ 22772987) на нежитлову нерухомість площею 448,3 кв. м., а саме будівля контори по вул. Горького 2.
1.4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ікопоть» (код ЄДРПОУ 14146827) на нежитлову нерухомість площею 177,8 кв. м., а саме майновий комплекс по вул. Грушевського 59.
1.5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма побутового обслуговування «Силует» (код ЄДРПОУ 21328590) на нежитлову нерухомість площею 354,9 кв. м., а саме: приміщення товариства послуг по вул. Миру 12.
1.6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Міронекс» (код ЄДРПОУ 38807122) на нежитлову нерухомість 444,9 кв. м. по вул. Острозького 10, а саме: підвал площею 314,6 кв. м., приміщення гаража площею 94,1 кв. м., приміщення з окремим входом (номери кімнат 113-116) площею 36,2 кв. м.
1.7. Хмельницький благодійний фонд “Хесед Бешт” (код ЄДРПОУ 22779231) на нежитлову нерухомість площею 116.6 кв. м., а саме: приміщення благодійного фонду по вул. Пушкіна 8/1.
2. Встановити пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік по об’єктах нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, а саме:
2.1. Савчук Галина Леонідівна (прожив. по вул. Гастелло 4) на нежитлову нерухомість площею 3150,3 кв. м., а саме: нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 1 площею 1382,3 кв. м.; нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 3 загальною площею 816,6 кв. м.; нежитлова будівля – свинарник по вул. Чкалова 32 блок 4 загальною площею 951,4 кв. м.
2.2. Козак Валентина Василівна (прожив. по вул. Чкалова 32 блок 8 кв. 1) на нежитлову нерухомість загальною площею 2156,7 кв. м., а саме: нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 6 загальною площею 813,7 кв. м.; нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 7 загальною площею 970,8 кв. м.; нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 8 загальною площею 372,2 кв. м.

Про затвердження плану підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Про внесення змін в рішення 47 сесії міської ради від 30.01.2015 року №4 «Про затвердження місцевих податків»
Про затвердження Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Старокостянтинів

Про хід виконання контрольних рішень сесій міської ради

Надана інформація щодо розгляду депутатського запиту депутата міської ради Мініх І.М. щодо встановлення вхідних дверей в НВК «Спеціалізована школа І ст., гімназія» ім.Героя України Бондарчука С.М. Депутату направлена відповідь від 29.02.2016 р. №43/16-42-506/2016.
2. Перенести термін виконання контрольних рішень, що перебувають на контролі в організаційно-контрольному відділі виконавчого комітету міської ради на підставі наданих довідок:
– 12 сесії міської ради від 19.12.2003 року №15 «Про генеральний план міста» до 01.06.2016 року;

Про виконання міської програми подолання та запобігання бідності до 2015 року

Рівень заробітної плати у 2015 році у порівнянні із 2013 роком зріс на 64,6% і становив 4 004,43грн. проти 2588,75 грн. базового.
У 2015 році житлову субсидію було призначено для 9100 домогосподарств, на суму 49 954 тис.грн. Для порівняння у 2013 році 3574 домогосподарства отримували субсидію на суму понад 7 млн.грн.
Надано пільг на житлово-комунальні послуги для 6077 громадян пільгових категорій на суму 9 575 тис.грн.
У сфері реалізації державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян призначено та виплачено 569 тис.грн. допомог та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновником яких є Старокостянтинівська міська рада

міська рада ВИРІШИЛА:
1. Вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації – газети «Наше місто» та редакції – Комунальне підприємство редакції «Наше місто» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
5.5. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації – газеті «Наше місто».
[/accordian]

 

Ще два проекти рішень з питань пропонованого порядку денного, в порушення регламенту, не були оприлюднені на офіційному сайті Старокостянтинівської міської ради. А можливо відповідальні службовці міської ради просто забули за ці рішення:

1. Про виконання Програми розвитку земельних відносин у м. Старокостянтинові на 2011-2015 роки;

2. Про регулювання земельних відносин.

Нагадаємо, сесія проходитиме 8 квітня в Старокостянтинівському НВК «Спеціалізована школа І ст., гімназія» ім.Героя України С.М.Бондарчука С.М. о 10:00 год.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Що вирішуватиме 5-та сесія Старокостянтинівської міської ради”

  1. Пан Мельничук, як завжди про себе не забув та своїх поданних, а прості працівники інших служб хай виживають на мінімалку. Якщо подивитися на яких авто їздять ці пани, то можна собі уявити, яку вони отримують заробітну плату. Як і все в нашому місті роботься через “места сіденія” так і зробили ділянку дороги біля Аваль Банку, складається враження, що міська влада чекає, щоб провалилися авто або автобус з людьми, тоді щось буде робити, а тепер залишається питання за чий кошт буде проводитись та проводився неодноразовий ремонт даної ділянки дороги, за рахунок грошей громади міста чи безвідповідального підрядника Альфа-Газ. Ще мені цікаво де посадили 1204 кущика і 4366 дерев за 2012-2015рр. де цей ліс знаходиться? А те, що хотять ще витратити 1 300 060,00грн. на ландшафт, ремонт, розвиток, утримання зелених насадженнь, то нас геть за дурнів рахують. Але тішить одне, що це не надовго, на зміну цим панам прийдуть молоді, чесні та перспективні люди…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.