Місто

Що найбільше потрібно Старокостянтинову? (опитування)

На Вашу думку, що найбільше потрібно нашому місту? Візьміть участь у опитуванні та допоможіть у реалізації запропонованих проектів.

27 лютого у нашій спільноті в соцмережі Фейсбук ми опублікували опитування в якому запитали старокостянтинівців що найбільше потрібно нашому місту, на їх думку?

Вибрати можна було з 17-ти варіантів, які описували ряд питань, про які не один раз писали члени нашої спільноти протягом останніх років.

Найбільше голосів набрали пункти:

  • Очистити річку – 528 голосів;
  • Безпека на дорогах (лежачі поліцейські, світлофори) – 421 голос;
  • Сучасний парк (місця відпочинку та розваг) – 371 голос.

Опитування

Що далі

– Чи можливо вирішити хоча б одне з цих питань? – подумали ми після перегляду результатів.

А чому б і ні? Особливо зважаючи на те, яку кількість людей вони турбують. Тим більше цього року ми (громадська організація “Старокостянтинів небайдужий”) плануємо значно активізуватись у напрямку реалізації ініціатив з покращення життя в нашому місті.

Звісно за підтримки громади, бізнесу, влади і волонтера Корпусу Миру США Liam Foran :)

Тому на основі результатів проведеного опитування ми підготували нове – уже з напрацьованими проектами для реалізації з врахуванням реалій Старокостянтинова і можливостей нашої організації.

Як ваша дружня громадська організація, ми хочемо знати, як найкраще служити вам, тому тепер просимо обрати найважливіший, на вашу думку, проект, над яким ви хочете, щоб ми працювали.

Перевагу надавайте тому проекту, до якого ви готові долучитись і брати участь у його реалізації.

Будьте уважні: можна обрати лише один варіант з дев’яти!

Питання щодо того чи іншого проекту – задавайте в коментарях.

Прохання поширити цей допис, щоб більше старокостянтинівців могли висловити свою думку.

Щоб мати можливість проголосувати необхідно бути зареєстрованим у Фейсбук та долучитись до групи “Старокостянтинів небайдужий”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

19 thoughts on “Що найбільше потрібно Старокостянтинову? (опитування)”

    1. У попередньому опитуванні варіант “Басейн” набрав 203 голоса і зайняв 5-те місце. У проекти ми його не включали, бо це великі капіталовкладення і роботи пов’язані в основному лише з будівництвом.
      Хоча Ви звісно можете додати в опитування такий проект, можливо він набере достатньо голосів.

  1. місту потрібні перш за все зміни, і вчасна реакція влади на ініціативи громадян. А так що б не ініціювали активні люди – ніколи не сприйметься можновладцями. Вони у всіх бачать конкурентів.

  2. На мою думку нашому місту потрібен спелеоцентр, центр повноціної реабілітації дітей-інвалідів зі всіма приладдями. Включаючи раній вік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.