Місто

Вихованці школи “Самсон-Право” гостювали в Старокостянтинові

На минулих вихідних вихованці школи “Самсон-Право” гостювали в Старокостянтинові.

Вихованці Хмельницької спортивної підготовчо-міліцейської школи “Самсон-Право” вже втретє завітали до нашого міста. В Старокостянтинові їх радо приймає дитячо-юнацька кінно-спортивна організація клуб “Козацький герць”.

“Ми займаємося військово-спортивним патріотичним вихованням, в програму підготовки входить рукопашний бій, військово-спортивне багатоборство, спортивно-лицарські бої, впроваджуємо також прийоми самозахисту з метою підготовки до Збройних сил України”, – розповідає керівник школи “Самсон-Право” Осєдлевич Гаррій Миколайович.

Заняття відвідують діти з 6-ти років, в Хмельницькому в школі “Самсон-Право” налічується 250 вихованців. Є філіал школи і у Старокостянтинові (школа №1), тут займається близько 50-ти дітей.

Як проходили заняття дивіться у нашому відео:

https://www.youtube.com/watch?v=eMEERp9woao” width=”700″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Також нагадуємо, що 20 червня о 14 годині, на території ДЮКСО клуб “Козацький герць” (полігон), відбудеться перший обласний фестиваль-конкурс українського народного танцю “Козацькому роду нема переводу”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close