Місто

Розпочався збір підписів проти ввезення львівського сміття

Сьогодні о 9 годині ранку перед міською радою розпочався збір підписів проти ввезення львівського сміття в Старокостянтинів.

Знаєте, вчора ввечері, на Старокостянтинівському сміттєзвалищі, несподівано для себе, я відчув дух Майдану. Не того Майдану, яким зараз прикриваються усі політики в нашій державі, а того, справжнього Майдану, що був наповнений вірою, життям і великою надією на позитивні зміни. Того Майдану, що об’єднував людей з усіх куточків України, що надавав мужності і відваги та вів на Подвиги.

Раніше це відчуття у мене було лише двічі, у Києві, в 2004-му та 2013-му. І нарешті я відчув цей дух в своєму рідному Старокостянтинові. Його не було тут ні 2013-му, ні потім пізніше, коли розпочалась війна. Люди були приголомшені, налякані, не вірили в те що відбувається, не знали що робити.

Аж тепер дух Майдану завітав до нас. Тепер ми це знаємо! Ми знаємо що це наше Місто, і ми не віддамо його на поталу купці засидівшихся у своїх кріслах чиновників!

Ми навчилися працювати разом. “Разом – сила!” – так промовляв Майдан.

І сьогодні, під час збору підписів, це ще раз підтвердили люди. Старокостянтинівці, що підходили, дякували, пропонували допомогу. Дякуємо вам, ви надаєте нам сили!

Акція із збору підписів проти ввезення львівського сміття і не прозорих схем міської ради і завтра триватиме біля міської ради. Підходьте, долучайтесь, залишайте контакти.

Разом переможемо!

Допомогти акції: 098-913-0894

На сьогодні ми зібрали більше 300 підписів, чекаємо на Вас!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

9 thoughts on “Розпочався збір підписів проти ввезення львівського сміття”

  1. Особисто я, не проти допомоги Львів’янам і можливістю підзаробити місту на ” зелені” технології, але я
    Я ПРОТИ ДЕРЕБАНУ ГРОШЕЙ через фірму прокладку!, якщо,звісно, це правда… Хай прокуратура розсудить!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.