Місто

Родичі військовослужбовців перекрили вулицю

Вчора в Старокостянтинові родичі військовослужбовців-контрактників перекрили центральну вулицю.

Люди обурені повідомленнями про несподівані переведення і виселення. Контрактників ще не встигли відправити в інші частини, як родини почали виселяти з гуртожитків, повідомляє Depo.Хмельницький.

Люди виступили з вимогою, щоб міська влада втрутилась у ситуацію, яка склалась у військових частинах міста, тому й прийшли в мерію.

Днями командування вручило військовослужбовцям повідомлення про вибуття з військових частин у Старокостянтинові і направлення їх в інші місця несення служби. Дехто отримав направлення у Рівненську область, дехто в Білу Церкву.

Родини декого з військових того ж дня уже почали виселяти з гуртожитків, тому обурені родичі поставили вимогу, аби військовослужбовців не виписували із частин. “Ми не проти, щоб вони їхали куди потрібно, але не виписуйте їх з частин Старокостянтинова. Де ми маємо жити з дітьми?” – обурювались люди.

Оскільки влада ніяк не відреагувала, обурені родичі перекрили центральну вулицю міста.

Люди протягом години ходили по двох пішохідних переходах, аж поки влада та військове командування не почало з ними діалог. Тривалий час родини військових блокували проїзд автобуса, який мав доставити військовослужбовців за місцем проведення служби. В свою чергу генерал-майор, який прибув у Старокостянтинів пообіцяв присутнім, що в разі, якщо військовослужбовців відправлять на передову, то він особисто буде з ними.

Питання ж з випискою-пропискою військових так і не вирішилось.

Тим часом автобус завели і міський голова почав закликати присутніх не перешкоджати відправці військовослужбовців.

“Якби ваш син там був, ви б так не говорили”, – обурювались присутні жінки. “У мене немає сина!” – відказав мер Микола Мельничук. “То якби був, то не поїхав би”, – отримав він у відповідь.

“Зібралось тут декілька сепаратистів”, – не стримував себе у виразах очільник міста. В той час присутній генерал почав говорити до городян, що вони слугують гарною картинкою для російських телеканалів.

Зрештою родини військовослужбовців розійшлись, а автобус виїхав за місцем призначення.

Рух транспорту по вулиці Острозького у Старокостянтинові відновили.

Джерело Перша міська.

Відео 33 канал:https://www.youtube.com/watch?v=8ElUYQDPubA

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

128 thoughts on “Родичі військовослужбовців перекрили вулицю”

 1. Що вулицю, у 97 дружини перекривали злітну смугу, коли літак був у повітрі. Бо 4 місяці без заробітної плати. Що стосуеться житла, то це конек міського голови! Бо є рішення законне а не правільне, і навпаки.

 2. щоби не було картинок для російських каналів,то треба працювати належно!!!!А не ганьбити свою державу!!!!Та до людей ставитись не до як скотів,а як до громадян,в яких є права теж,а не тільки в верхівок!!!!

 3. “Де ми маємо жити з дітьми?” – в том месте, где служит муж… Или как? Он же контрактник… и место проживания ему предоставили временно по месту службы.

   1. Юра ти не в темі і не розповідаю дезу. Ніхто нікого не висиляє. Є розпорядження НГШ. а люди хочуть щоб їх діти, чоловіки служили тільки в Старконі. А воюють нехай мобілізовані, так і говорили.

  1. Юрий Решетник ну что вояки на улице прямо? Вряд ли… Тем более женщины требуют именно не выписывать с части = оставить за ними обустроенную жилплощадь.

   Я просто помню, как мы к отцу приехали в общагу… нам досталась комната, а было и на две семьи комнатка. На другом месте – квартирка была у нас двушка на две семьи – это повезло! Ничего – мама знала, на что “подписывается”

  2. Вы просто рассуждаете, а я с некоторыми из этих отправленных лично прослужил более 15 лет и знаю ситуацию не из ФБ. Много несправедливости на грани беззакония..К сожалению..

  3. а мы жили сначала одни . потом поселили в одну квартиру еще одну семью а потом еще одну. и тогда не было войны . я еще помню рабочие воскресенья . потом только субботы и уже постарше появились привычные выходные . может оно и правильно за то что есть нужно бороться я как семьи их понимаю . как военных не очень. у них приказ а женщины пусть тут воюют с произволом.

 4. Я взагалі нерозумію в чому питання, військових перевили в інше місце служби, в зону ато чи ще кудись. В чому порушення? Підписав контракт, служи!!! А на рахунок житла…. то виходить що вони, військові, прийшли служити Україні за квартиру? То нах… нам такі військові

  1. Василий, я с вами согласен….что это за военные нытики пошли? Я в Казахстане в степи служил и ничего? Подписал контракт то служи верой и правдой государству. И при чём местная власть? Она что силой призвала служить?

 5. Як що підписав конракт,має знати що служить там,куди пошле держава і сім’я їде за ним в тимчасове житло або залишається як має власне помешкання,це вже на власний розсуд( так було і є у всіх арміях світу) а не бунти влаштовує. Чи може контракт силомиць підписували? Чи може проплатили за “тепле місце” і тому обурюються?

  1. Юрий Решетник згідно наказу МО службове житло повинно звільнитись військовослужбовцем протягом 3 місяців, а якщо і висиляють то небхідно було звертатись в КЕВ м. Хмельницький вони видають ордери, а не командування частини, а ще є телефони гарячої лінії в кожній частині висять – туди дзвонити не пробували?

  2. Юрий Соколенко Може Ви підскажете, в який термін зобов’язанні перерахувати пенсію при звільненні після першої хвилі мобілізації (перераховують з березня 2015року…..Це як!!!

  3. Юрий Решетник При чому тут пенсія, неподобства в Україні і мене обурюють, але тут мова ведеться про війну, необхідно Україну від рашистів захищати.

  4. НЕБОДОБСТВА мають призвіще та імя. Саме тому жінки перекривали дорогу. І на мою думку поки не приберемо із життя НЕБОДОБСТВА буде відбуватися те, що зараз відбувається.. Ось…так..

  5. Юрий Решетник почитай мій початковий комент, перекривали бо їхні чоловіки не хочуть їхати служити в інше місто, я це знаю точно, в нас мітинги в частині з пятниці почались, і притензії до житла не висували, а недовольні були одним – переводом в іншу частину

 6. Взагалі казали за тих військових позвільняли іх за те шо не хотіли в ато на ротацію іхати ? Чи це правда бо стільки чуток вже ходить шо фіг поймешь де правда

  1. ніхто нікого не звільняв, а така відправка здійснюється по всій Україні, і тільки наші перекривають дороги, а мобілізованих хлопців, які більше року на нульовці кому міняти?

  2. Мария Витязь які мінімум по 3 роки а то і 10 рахувались військовослужбовцями служби за контрактом, до речі офіцери наші тех поїхали, але жінки дорогу не перекривали.

 7. Тут основне питання не в житлі, житло тільки зачіпка, не хочуть їхати наші контрактники в піхоту на передок, тут далеко в тилу краще – хата, жінка, теща, коза, кіт та коханка – короче не погано влаштувались. Я кадровий офіцер, Старокостянтинів 10 місце служби, на 21 році служби нарешті отримав квартиру, і така ганьба в місті вйськових, коли ці контрактники влаштовувались і деякі з них до війни протирали штани в армії десь по 10 років і більше отримуючи грошове забезпечення і очікуючи пільгової пенсії в 45 років, приходячи на службу було їх основним завданням десь “заникатись, щоб нічого не робити”, в основній масі ще й пиячили, а ми їх бавили та виховували як дітей, а коли прийшла біда вони надіяться захищати Батьківщину не злазячи з печі. Ще раз кажу і буду казати Ганьба, мобілізовані які пішли на війну не перекривали вулиці, а ці “професіонали” закрились спідницями. Я коли сказав дружині, що наших контрактників відправляють в бойові частини, моя бойова подруга відповіла: “Війна,накажуть і ми поїдемо, ми ж військові”. І я в цему не сумніваюсь, адже ми переїжали, і вона зі мною завжди поряд. А тут завили, я не знаю про повітряні сили, але наших ракетників ніхто не висиляв, і питання виселення не стояло і не стоїть, а жінки, тещі та коханки наших контрактників були в перших рядах, волаючи. Ще раз кажу Ганьба таким “захисникам”, тим більше з деякими з них я був на сході і бачив їхні лякливі душонки, і там в бойовій обстановці продовжували “никатись”.

  1. Соромно за таких .так званих захисників Такі нашу державу не захистять Вони просто мамині синки Мій син ніколи б мені не дозволив піти і щось вимагати Їх матері думали сховають .щоб вони нічого не робили і 40 років ішли на пенсію А тут не так сталось .почалась війна Вони не діти .вони воїни і чоловіки А значить вони повинні виконувати свій обовязок

   1. То це вони під міською радою захищали?)))) А на передку нехай воюють інші!!! Тоді все зрозуміло

 8. Я не зрозумів хто у кого вкрав новину Кмдепо у небайдужого, чи небайдужий у першої міської???Бо чий журналіст писв новину був присутній мігби прокоментувати суть діла детальніше для нас, бо шось я непоняв нічого тут.

  1. Ви перед тим як когось звинувачувати у крадіжці добряче подумали б, а ще краще навчились би уважно читати, до прикладу останній рядок новини за яку йде мова.

  2. Рекомендую до прочитання як я і казав у всьому винен голова , хоча вище постами військовий розповів чому контрактники каламутять воду . Ну в нас Перша міська знайшла нормального цапа відбувайла . Рекомендую до прочитання реальна ржака бере після читання всіх коментів і статтів на ресурсі http://1miska.com.ua/news/u-starokostyantinovi-rodini-atoshnikiv-perekrili-tsentralnu-vulitsyu-

  3. Сергій Пікуля фуххх…розібрався.ви просто взяли з кмдепо статтю правильно це не ваша, а км депо вкрало статтю без посилання на першу мыську там велика стаття детальніше.Виходить ви поширили крадене чи шо)))співучасник….Жарт)

  4. Виталий Ганжа нажаль такі подіі не відвідую для того всім містом вибирали дипутатів які повинні там знаходитись і розбирались в тих питаннях.

  5. Виталий Ганжа при чому тут мер і сесія міськоі ради взагалі ? Давайте не будем спригувати з теми . Ведемо мову за контрактників які відмовляються служити в зоні ато чого мобілізовані мають туди іхати ? Взагалі військові питання вирішуются в штабі а не біля меріі дорогу перекривати !!!

  6. Sten Dembitsky це ви не орієнтуєтесь в темі, основна вимога сімей контрактників це те щоб їх не висиляли з гуртожитків бо їм жити нема де, тобто соціальний захист їх сімей під час проходження ними служби, на сесію приходили жінки контрактників і жалілись що їх з гуртожитку виганяють, мер пообіцяв вирішити це питання і через те вони і вийшли на мітинг

  7. Виталий Ганжа Дякую. Я переглянула сесію в записі. І замітку на сайті – Сергій зробив дуже зручно, текст – і посилання на відео з сесії

  8. Хочу внести ясність у ситуацію, що склалась із матеріалом. Км.Депо дійсно взяв наш матеріал слово в слово, але там є посилання на “Першу міську”. Тому тут все чесно. А ось Сергій поступив непорядно зіславшись не на першоджерело. Тому що з матеріалу Км.Депо він видалив посилання на “Першу міську”. Але я роблю скидку на те, що Сергій як не журналіст не знайомий з законами журналістської етики.

  9. А от щодо Стена Дембіцького, то Стасе май сміливість не ховатись і не блокуватись. Матеріал розміщений там, де й був. І обговорюєш ти його до речі слово в слово передертого з сайту 1miska.com.ua. Тому пане колишній головний редакторе, а нині головний механік автосервісу не засуджуйте військових, бо у вас чоловічої гідності ще менше.

  10. Виталий Ганжа основне що говорили жінки на сесії це те що чоловіків звільнили в Старокостянтинові, а в Новоград-Волинському не прийняли. Тобто виходило так що людей просто вигнали за їх словами. Про житло теж говорили, але то було друге питання.

  11. Ірина Рожок-Капранова я зіслався на те джерело на якому натрапив на матеріал, що тут непорядного?
   Про необхідність вказувати першоджерело дійсно не знав, де про це говориться?

  12. Сергій Пікуля Сергію! Ви свідомо витерли посилання на першоджерело. А щодо посилання на першоджерела – це вже про фаховість видання свідчить. Тому претензій до вас не маю. Розумію, чому ви це зробили. Тому і говорю про непорядність.

  13. Сергій Пікуля звільнили і повезли в Новоград? для чого, якщо там про них нічого не знали? чи це якісь махінаціїї керівництва частини щоб вигнати неугодних , а набрати піджопних бо ж військовим зараз зарплату підняли?

  14. Ірина Рожок-Капранова Якщо звернете увагу то помітите що я витер не одне речення з матеріалу і видозмінив його. Тож першоджерело постраждало в результаті редагування всієї статті.
   Так, я не фаховий журналіст. Більше того, якщо б мені три роки назад хтось сказав що я буду писати – нізащо б не повірив. Попрошу Вас допомогти мені з підвищенням фаху і повідомити де вказано що я допустив порушення?
   Чи Ви просто хочете зіпсувати стосунки?

 9. Шановні жінки, ви напевно знали тоді коли виходили заміж за військового, що прийдеться поміняти не одне місце служби,нам навіть і в голову не пиходили такі думки що можна перекрити дорогу , чи піти в мерію щоб залишитися служить в Старокостянтинові, ніхто не скаржився на таке життя, в цьому є свої плюси і мінуси , і не влаштовуйте клоунаду, їдьте за своїми чоловіками на нове місце служби, хай Вам щастить!

 10. “Есть такая профессия-Родину защищать!”-по-москальськи,але правильно. Військовий-від слова воювати,коли Батьківщина в біді.

  1. Ольга ти права на 125,%…..
   Також згiдний з Юрiем Соколенко я тако iж думки.

 11. Ну поїдуть в 30-Україні, попробують як там на нулю. Хлопці мобілізовані рік простояли і працювали там, хоч вони і не військові. Вчора дзвонив все, хочуть теж додому, до жінок і дітей. Не тільки ж їм там воювати, нехай ще хтось спробує!!!!

 12. Шановні люди я сестра одного із військовослужбовця,якого відправили на Рівненських палігон,щоб розвіяти ваші думки,хочу вам сказати,що ні один із наших хлопців не відмовлявся їхати ні в Рівне,ні в зону АТО,якщо ви не знаєте правдивої інформації за що і чому батьки і жінки підняли цей бунт,то не пишіть лишнього і не зрозуміло що,і залишайте свою думку і ту брехню яку ви пишете при собі

 13. почали з того що виганяють сім*ї з гуртожитку,а закінчили тим,що не хочуть воювати військові…..В статті написано виселяють з гуртожитків сім*ї,а військових перевели служити в інше місце….Я так розумію що чоловіки служать,а сім*ї лишаться без житла,якщо ім не нададуть житло в тому місці де проходять службу їхні чоловіки чи я не так зрозуміла????Якщо правильно зрозуміла – то тоді чого оті писанинни про не хочуть служити???!!!

  1. Виталий Ганжа я не верю, что совсем не предоставили. Военных точно не оставили на площади – расселили в общаги, но насиженные места и обжитые комнаты отдавать не хочется (это понятно)

  2. Коли підписували контракт треба було думати, що служити прийдеться не тільки в Старокостянтинові. Що стосується житла – можна зняти квартиру, держава додає до зарплати за піднайом житла.

  3. Світлана Зімченко так потрібно надавати чи забезпечувати, а не чоловікав переводять, а сім”ї виганяють зразу, в них є здається 3 місяці щоб переїхати

  4. Коли підписували контракт треба було думати, що служити прийдеться не тільки в Старокостянтинові. Що стосується житла – можна зняти квартиру, держава додає до зарплати за піднайом житла.

  5. Деяких з тих хто там стояли знаю особисто вони місцеві обо з району . Я не розумію чого ці люди пішли до міськоі влади є командир частини до нього і треба йти з цими питаннями армія надає житло а не міська рада

  6. Стасе! А ви замість того, щоб отут сомплі жувати і військових засуджувати розкажіть краще як ви “служли” при військкоматі і папірці перекладали, коли на сході гинули наші хлопці. За які заслуги вас на таке тепленьке місце прилаштували. Чи може зараз ви Мельничуку вислужуєтесь за тиху службу у тилу? Соромно має бути ото ляпати як помелом!

  7. Катерина Лопушанська тому шо маю військову спеціальність яка відповідає саме тим обовьязкам які я виконував не ховався не відмазувався а як служив і чому тут веду ці діалоги запитайте в тих з ким служив . Я і зара готовий піти на службу за своєю військовую спеціальністю в будь який час коли покличе батьківщина , але перед себе я хочу відправити побільше тих хто закінчив військову кафедру кому держава по 15 років платила зарплату нізашо , дала квартири і машини хто зара отримує військову пенсію і працює на 2 роботах , також тих хто дійсно бажає служити у війську професійно і якісно а не як деякі дільки за ради зарплати. Стосовно мера спілкувався з ним один раз за життя у далекому 2006 році коли просив грошей на концерт яких він мені не дав ))) Мені просто не подобаєтся однобокість деяких ЗМІ особливо коли ти знаєшь як вони працюють з середини про те тут і пишу але то особисте .

  8. Катерина Лопушанська кому ви там підмахуєте я теж знаю і нікому не скажу яж доросла людина а ви достойні більшого не треба так себе недооцінювати

  9. Виталий Ганжа а ви спробували хочаб на добу відвідати марусін полігон і вдягнути солдатськи однострой всім вашим партійним корпусом показали би класс ? Скільки чоловік з ваших партій побували на війні

 14. правильно роблять що добиваються,шкода що прийшлось таким шляхом,але до цього довели вже мабуть.Якщо не будеш домагатись таким чином – тебе не чують та не хочуть чути!!!!

 15. “Якби ваш син там був, ви б так не говорили”, – обурювались присутні жінки. “У мене немає сина!” – відказав мер Микола Мельничук. “То якби був, то не поїхав би”, – отримав він у відповідь. Цей діалог наводить на думку, що проблема не тільки в житлі. І не мені одному так здається, виходячи з коментарів.

 16. Я був біля міської ради. Хлопці з нашої бригади вели себе достойно, жалко що через блокування автобуса на Рівненський полігон приїхали пізніше, та й прощання не додало впевненості та настрою. Щасти вам хлопці. Прийде час і ми їх з квітами під оркестр будемо зустрічати.

  1. Svetlana Onofriychuk через житло, військові не проти їхати в АТО, більше того вони вже там деякі були не раз.Питання в тому, що багато сімей проживає в гуртожитку, а їм видали документи на виселення, тобто і жінкам і дітям потрібно їхати за військовими або тут знімати десь житло.Тим паче там куди відправили військових житла не дають.Питання куди дітись жінкам і дітям, коли виписують з частин???

  2. Володимир Лісний Тепер зрозуміло. Якщо вони не просто прописані в гуртожитку, щоб отримати квартиру від держави, а проживають у своїх квартирах і будинках – проблема. Але хоч і Ви знову можете мене спитати про мій інтерес – я все одно не розумію – при чому тут голова? Щоб допоміг? Він свою позицію висловив (на відео є) А промова генерала виводить таки АТО “во главу вопроса”.

  3. Svetlana Onofriychuk мій знайомий який був там сказав так.Міський голова в пяницю людям пообіцяв дав слово що на 9 ранку буде в міністерстві оборони в киеві виїде з самого ранку.Тобто чоловік дав слово.Люди прийшли з самого ранку в міськраду а він каву попиває із радником і камінською в кабінеті.Тут людей обурило це все що він їх обдурив і люди зірвались у відчай.Люди ПОВІРИЛИ а мер ОБДУРИВ.Ось тому і так.

  4. Володимир Лісний Не всі ж знають подробиці, от у людей і різні погляди на одну і ту саму ситуацію, в залежності від наявної у них інформації.

  5. Svetlana Onofriychuk я тут нікого не захищаю, просто дійсно хлопців шкода, бо деякі тут пишучі коментарі товтопузи які бухають і на балконах всяку галіматню крутять і курять. а потім виложують в інтернет. замість того шоб підтримати віськових вони лежачи в теплому ліжку їх тут хаять.Думаю таким якби 20 тис зарплати пропонували вониб тікали і нікуди не їхалиб

 17. Можна зробити висновок, що військові хочуть служити вдома а не воювати. А перша міська скористалась можливістю ще раз покритувати міську владу. Якось трохи низько!!!

 18. Михалечко як командир військової частини А4009 підар, він падкий на гроші, за квартири він брав (штуками) і даже від батьків військовослужбовців яких відправляли в зону Ато, брав гроші. Це мерзота, яка сама має бути на Донеччині і там віддати свій долг, а не тут де йому дають гроші. Він гавно, і я це можу довести!!!!

  1. Володимир Лісний В Вас так багато інформації, то може маєте повне відео? Бо в пресі вирвані місця. Чи Ви самі там були? Якщо так, то в якості кого? Вибачте за цікавість, не можу скласти свою думку про події.

   1. Не потрібно чекати чогось спеціального і поганого. Це діло. Хоча, може ви тільки цього і чекаєте!!!

 19. Більше всіх кричала черга міська ” туалет бамага ” і її сподвижники, тому є припущення що і цей мітинг патріотів іх рук справа. Тим паче, що з тв було тільки 33 канал. Знову поразка!!!!!

 20. Заради об’єктивності:
  1. Ніхто нікого не виселяв. А якщо є конкретні факти , то потрібно говорити КОНКРЕТНО.
  2. Саме на запрошення міського голови М. Мельничука прибув генерал-майор з Генштабу О. Сергій на зустріч з родинами військовослужбовців.
  3. Я сам був свідком цих подій і чув зловтішання так званих опозиціонерів, для яких будь-яка “заворушка” у місті – це привід звинуватити у всьому Мельничука.
  4. Крім “Першої міської”, прочитайте статтю “Повертайтеся з перемогою” у газеті “Наше місто” за 4 лютого 2016 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.