Місто

Реванш Системи в Старокостянтинові

Майдан реванш
Як писав Старокостянтинів небайдужий на 5-й сесії, що пройде завтра, міська рада планує розглянути багато важливих питань.

Про виділення на увесь 2016 рік коштів на зайнятість молоді в сумі 300 грн., на здоровий спосіб життя800 грн. та на будівництво громадського туалету в парку – 160,0 тис.грн. ми вже звертали Вашу увагу в соцмережах.

Не менш цікавими та важливими питаннями є затвердження заступників міського голови та доукомлектування складу виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

Згідно проектів рішень сесії, оприлюднених на офіційному сайті міської ради, планується прийняти такі рішення:

 • Затвердити Мельника Сергія Васильовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради.
 • Затвердити Коваля Олександра Анатолійовича на посаді заступника міського голови, начальника управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

На даний час депутати вже затвердили таких заступників:

 • Куць Григорій Йосипович – перший заступник міського голови;
 • Янзюк Валентина Миколаївна – керуюча справами виконавчого комітету;
 • Камінська Валентина Казимирівна – заступник з питань фінансів і бюджету;
 • Бондарчук Тетяна Володимирівна – заступник з гуманітарних питань.

Тобто зараз міською радою пропонується додати ще два заступники і збільшити їх загальну кількість до шести чоловік. Тоді як в минулому, представники депутатського корпусу не раз виступали проти такої кількості заступників.

Також, цікаво те, що кандидатура Коваля Олександра Анатолійовича на заступника з економічних питань вже подавалась міським головою на другій сесії. Того разу депутати її не підтримали, через причетність даного кандидата до Партії регіонів у минулому. Як це було дивіться на відео:

Іншим кандидатом на посаду заступника є Мельник Сергій Васильович, колишній міліціонер, начальник Старокостянтинівського РВ УМВС у 2000-2005 рр., який нещодавно не пройшов переатестацію до органів поліції.

Безпосередньо пов’язаним з цими рішеннями є проект рішення по виконавчому комітету, яким передбачається:

 • Ввести Коваля Олександра Анатолійовича, Мельника Сергія Васильовича, Ригайло Юрія Петровича, Скоца Вячеслава Степановича, Чесакова Сергія Анатолійовича до складу виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 7 скликання.

Під час утворення виконавчого комітету питання участі представників громадських організації в роботі цього органу обговорювалось дуже гостро. Міський голова Микола Мельничук обіцяв надати місця у виконавчому комітеті представникам громади, для цього мала бути створена Громадська рада і обрано її представників. Депутати також відстоювали позицію громади, вносилися пропозиції вислухати всіх представників громадських організацій, передбачити три місця у виконкомі для громади, провести публічний відбір, тощо:

Пройшло всього-на-всього чотири місяці, а міською радою готуються проекти рішень, які суперечать як обіцянкам міського голови, так і позиції більшості депутатів. Що ж змінилося за цей час? Побачимо на завтрашньому засіданні.

Фото st-konstantinov.at.ua

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “Реванш Системи в Старокостянтинові”

 1. “виділення на увесь 2016 рік коштів на зайнятість молоді в сумі 300 грн., на здоровий спосіб життя – 800 грн.” – ЦЕ ЖАРТ?????

  1. Це дані з офіційного сайту міської ради.
   300 грн. планується витратити на:
   Зайнятість молоді – створення сприятливих умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення зайнятості та самозайнятості молоді:
   1. Проведення акцій, семінарів, виставок, засідань за «круглим столом», семінарів-тренінгів спрямованих на вирішення питання зайнятості молоді, працевлаштування.
   2. Створення та підтримка діяльності молодіжних трудових загонів.
   3. Сприяння в організації та проведенні заходів профорієнтаційного характеру: Ярмарки професій, Дні професій, Дні відкритих дверей тощо.
   800 грн. планується витратити на:
   Здоровий спосіб життя – здійснення державних та громадських заходів, спрямованих на популяризацію серед молоді здорового способу життя
   1. Проведення інформаційно-просвітницької діяльності серед молоді міста.
   2. Підтримка та проведення заходів та змагань з елементами фізичної культури і спорту.
   3. Проведення акцій, заходів до «Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу», «Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми», «Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом» тощо.
   4. Підтримка громадських ініціатив по зміцненню психічного здоров’я молоді, формуванню їх культури взаємодії у сім’ї та соціумі.
   http://starkon.km.ua/index.php/2011-11-21-12-52-25/2011-11-21-12-54-18/2012-06-08-08-33-57/item/203-pro-skhvalennia-prohramy-molod-starokostiantynova-na-2016-2020-roky

 2. Молодь! Робиться все для того, щоб Ви пили більше пива та мали куди сходити в туалет, а то пан Булич не встигає зрізати “сухостійно- аварійні” дерева і формувати крону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.