Місто

Ремонт моста може продовжитись лише через 2,5 місяці – М.Мельничук

Ремонт моста через річку Случ у Старокостянтинова може продовжитись лише через 2,5 місяці, про це повідомив міський голова Микола Мельничук на 34-й сесії міської ради, що відбулася 24 травня.

Інформація прозвучала у відповідь на запит депутата міської ради Світлани Івонько, яка просила повідомити термін закінчення ремонту моста.

“В Житомирські області ремонт такого ж моста тривав 2 місяці, а у нас триває уже сім!” – розповіла Світлана Івонько.

“Документація є, експертиза є, зараз проводиться тендерний відбір генпідрядника… Ми провели засідання комісії, щоб визнати це надзвичайною ситуацією місцевого значення. Якщо не пройде таке рішення, то два з половиною місяці триватимуть тендерні закупівлі. Я особисто прикладаю всі зусилля щоб його запустити!” – повідомив міський голова Микола Мельничук.

Повністю відповідь дивіться на відео.

Нагадаємо 22 березня 2019 року міський голова під час річного звіту повідомив, що в червні планується завершення реконструкції цього мосту, а найближчими днями (березень) міст планується відкрити у реверсному русі для легкових автомобілей і автобусів місцевого значення.

Більше про це можна переглянути у публікації: “Звіт Миколи Мельничука 2018: про ремонт мосту, очищення річки та вибори“.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.