Місто

Регламент міської ради, пропозиції від громади прийнято!

Відбулося обговорення проекту регламенту Старокостянтинівської міської ради робочою групою.

Депутати Старокостянтинівської міської ради на чолі з міським головою обговорили та затвердили зміни до майбутнього регламенту міської ради. Робота була проведена доволі продуктивна, хоча не обійшлося і без суперечок.

Ми вітаємо ініціативу міської ради щодо публічного обговорення проекту регламенту. Вважаємо, що такі дії роблять діяльність ради прозорою, забезпечують громадський контроль та сприяють покращенню якості роботи місцевого самоврядування. Завдяки цій ініціативі у розгляді проекту регламенту взяли участь представники громадських організацій. Зокрема, громадська організація «Старокостянтинів небайдужий» підготувала 10 пропозицій та питань стосовно майбутнього регламенту та порядку діяльності органів міської ради.

З текстом наших пропозицій ви можете ознайомитись на долучених копіях:

За результатами обговорення 9-ть з 10-ти наших пропозицій та питань було враховано робочою групою та внесено відповідні зміни в новий регламент. Не знайшов підтримки зі сторони міського голови лише пункт про можливе включення до складу виконавчого комітету міської ради представників громадських організацій міста.

Також, на засіданні робочої групи, міський голова М.Мельничук оголосив прізвища своїх заступників, яких він запропонує підтримати депутатам на наступному засіданні сесії міської ради що відбудеться 4 грудня 2015 року.
Отже депутатам буде запропоновано наступні кандидатури:

[li_item icon=””]Бондарчук Тетяна Володимирівна – заступник з гуманітарних питань;[/li_item] [li_item icon=””]Коваль Олександр Анатолійович – заступник з економічних питань;[/li_item] [li_item icon=””]Камінська Валентина Казимирівна – заступник з питань фінансів і бюджету;[/li_item] [li_item icon=””]Янзюк Валентина Миколаївна – керуюча справами;[/li_item] [li_item icon=””]Куць Григорій Йосипович – перший заступник міського голови.[/li_item]

Як відбувалось засідання дивіться на відео:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Регламент міської ради, пропозиції від громади прийнято!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.