Місто

Рада гімназії проігнорувала вказівку міського голови щодо заборони збору коштів з батьків (оновлено)

Рада гімназії проігнорувала вказівку міського голови щодо заборони збирати кошти з батьків на ремонт закладів освіти.

Засідання ради гімназії в Старокостянтинівському НВК “Спеціалізована школа І ступеня, гімназія” імені Героя України С.М. Бондарчука відбулося в середу, 4 травня. Серед усіх питань, що обговорювались, головою ради Наталією Савчук, за підтримки директора гімназії, було винесена на розгляд пропозиція продовжувати збирати батьківські внески на ремонт закладу.

Рада гімназії підтримала цю пропозицію, “Проти” – 1 голос, “Утримались” – 2 голоса.

Як відомо, міський голова Микола Мельничук, під час засідання сесії міської ради оголосив, цитуємо: “кожній школі, кожному садочку категорично забороняється збирати кошти з батьків на ремонт закладів!”.

Додано:
Начальник управління освіти Пасічник А.П.: “Ніхто на ремонт школи скидатися уже не буде! Гроші виділені!”

ПІДТРИМАТИ

Петиція

Про заборону зборів коштів з батьків учнів ЗОШ і ДНЗ в Старокостянтинові
ПІДТРИМАТИ
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

20 thoughts on “Рада гімназії проігнорувала вказівку міського голови щодо заборони збору коштів з батьків (оновлено)”

 1. 9 школа, на даний час гімназія завжди займалась поборами, і це при тому, що болгари побудували найкраще приміщення в місті, вчителі в основному блатота, звикша до поборів з батьків, і батьки один перед одним “рисуються”. Коли перевели мене в Старокостянтинів, прозондував інформацію – сказали “хочеш виносити частину сімейного бюджету – влаштовуй в 9 школу”. Донька закінчила як на той час говорили “сільську 7 школу”, вступила в Національний Університет ім. Тараса Шевченко, і закінчила успішно майже на відмінно , два предмета не дотягнула на вищий бал, а по англійській була одна з кращих, і це закінчивши не “хвалебну 9, а сільську 7 школу”.

  1. Я і мій брат в свій час теж закінчили сьому школу, і ми ніколи не вважали і не вважаємо її сільською. Там працює потужний педколектив, а її учні були учасниками і призерами Всеукраїнських олімпіад, закінчували найпрестижніші ВНЗ України.

  2. Yury Sokolenko при всій повазі до Вас , зовсім не погоджуюсь із викладеною Вами думкою. Мій син закінчив гімназію. Чудова освіта і умови для навчання. Гарні викладачі.

  3. Світлана Зімченко Я і до цего підвожу, якщо дитина здібна – то здібна скрізь, але 9 “славиться” на моїй память з 2000 року великими поборами з батьків, а також окремі “вчителі” ласі до дорогих подарунків.

  4. Yury Sokolenko Поборів не пригадую. На ремонт здавали. Все вірно. До речі, як і батьки інших шкіл, які так само здавали і здають на ремонт зараз. Незрозумілою для мене залишається лише одна річ : чому згадується весь час лише гімназія ? В інших учбових закладах проблем не існує ? Чи комусь треба когось підсидіти ?

  5. Світлана Зімченко Ви праві, проблеми є в багатьох місцях. Гімназія згадується тому, що маю честь бути там головою батьківського комітету.
   За інші заклади писати не можу, бо не володію інформацією по них.
   До речі, записка на фото теж з гімназії, передана мені батьками.

  6. Світлана Зімченко боюсь в коментарі не зможу описати Вам ситуацію, це тема окремої статті. Але якщо коротко, то з’ясувалося, що батьківський комітет гімназії майже не має впливу на збір та розподіл батьківських коштів.

  1. Потрібно на папері написати про факт який викладений в цій новині та передати на розгляд владі. По факту виходить що заборону озвучили а не всі її сприйняли.

 2. цікаво. ми на школу давно здали. оце дитина на “потреби класу” зі своїх кишенькових здала. щоб та мерія не писала – нам ніхто їх не поверне

 3. В гімназії щороку здають 1.на потреби класу 200 – 300 гри. 2.в фонд гімназії 120 гри. 3.на ремонт гімназії 50 – 80 гри. 4.на ремонт класу 100 – 160 гри. Купує кожен в свій клас парти, телевізори і т.д. А ось в першій школі якщо клас придбав парти, то на ремонт школи по 100 грн. в рік вони не здають декілька років. Висновки робіть самі де побори, а де ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.