Місто

Пропозиції до генерального плану Старокостянтинова

Громадською організацією “Старокостянтинів небайдужий” надано пропозиції до генерального плану Старокостянтинова.

На адресу виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради надіслано відповідний лист, разом з тим, ми просимо продовжити термін на обґрунтування наданих пропозицій до генерального плану:

Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради

На виконання частини другої рішення 12 сесії Старокостянтинівської міської ради від 07.10.2016 року №7 «Про затвердження Генерального плану міста Старокостянтинів Хмельницької області» надаємо пропозиції та зауваження до генерального плану м.Старокостянтинів з метою проведення аналізу містобудівної відповідності затвердженого генерального плану та сучасного стану забудови та використання територій в м.Старокостянтинів для подальшого встановлення необхідності внесення змін до генерального плану міста.

На нашу думку, в генеральному плані необхідно:

  1. Розробити Розділ Цивільна оборона (на мирний та особливий періоди).
  2. Усунути розбіжності між генпланом та історико-архітектурним опорним планом.
  3. Відкоригувати назви перейменованих вулиць.
  4. Оновити розрахункові дані орієнтуючись на показники 2016 року (в плані 2010 рік).

Генеральний план, це стратегічний, довгостроковий документ, вивчення та аналіз якого потребує значних затрат часу. У зв’язку із цим, з метою деталізації та обґрунтування наданих пропозицій, просимо продовжити термін їх надання до 17 грудня 2016 року.

Голова комітету громадської організації
«Старокостянтинів небайдужий»
Худий С.М.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

8 thoughts on “Пропозиції до генерального плану Старокостянтинова”

  1. Ви вже затрахали з вашими планами… в місті, якщо ви не знаєте, землю віджали вже майже всю… АХТО? Діячі які ламали голову над цими планами і їх підхаліми… Дайте людям землю і можливість працювати, будувати, створювати робочі місця, облагороджувати місто і т.д. Плани вони строять… за&бали вже!!!!

      1. Саме ТАК! Байдужі мешканці , це те на чому гарно гріють руки вори і хапуги.Хотів би уточнити для Евгенія, що ми його ще навіть голим не бачили , а він вже заеб…ли кричить….А я би вніс в ген план добудову БПК з пререпрофілюванням в СПОРТКОМПЛЕКС з басейном , спорт залами і т.д………..

    1. Байдужі мешканці це те зло , від якого і страдає вся Громада…..Бо саме завдяки їм і плодяться у місті ворюги і аферисти…..А їм пофіг, їх все заеб…ло…..Я би вніс у генплан: Добудувати БПК з перепрофілюванням його у Дворець СПОРТУ! З басейном, спорт залдами і т.д. Підпримайте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.