Місто

Прокуратура не може закінчити справу проти начальника реєстраційної служби

Хабар Терещук

Прокуратура не може закінчити справу проти начальника Старокостянтинівської реєстраційної служби, бо він захворів. Про це повідомляє сайт “Наші гроші” та “Перша міська“.

Начальник Державної реєстраційної служби Старокостянтинівського району Головного управління юстиції у Хмельницькій області Андрій Терещук за кілька місяців 2015 років отримав від фірми «Енселко Агро» понад 440 тис.грн. неправомірної вигоди за держреєстрацію договорів оренди землі. Про це писав сайт “Старокостянтинів небайдужий” в листопаді минулого року, та свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 6 червня.

Наприкінці липня начальник Держреєстслужби Старокостянтинівського району і фахівець з набору та отримання землі ТОВ «Енселко Агро» домовилися про пришвидшення державної реєстрації договорів оренди сільськогосподарських ділянок. За кожен зареєстрований договір начальник отримував 200 грн.

Упродовж липня-листопада районна реєстраційна служба провела держреєстрацію 2212 договорів оренди земельних ділянок для ТОВ «Енселко Агро», що складає 442 тис.грн. неправомірної вигоди.

Чиновник був затриманий 20 листопада у своєму службовому кабінеті під час отримання чергового хабара (11 тис.грн. і талони на бензин на 40 л).

22 листопада чиновник був арештований, але під заставу 55 тис.грн. він був звільнений з-під варти (зверніть увагу на розмір хабарів та розмір застави).

Досудове слідство досі не завершено, оскільки, як повідомляється в рішенні суду: “Для завершення слідства необхідно вручити остаточне повідомлення про підозру, допитати його як підозрюваного, скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування, провести дані процесуальні дії не можливо оскільки підозрюваний перебуває на стаціонарному лікуванні з приводу тяжкого захворювання, що унеможливлює проведення з ним слідчих та процесуальних дій”. Як зазначено у матеріалах справи, чиновник є інвалідом другої групи.

За отримання хабарів чиновнику загрожує позбавлення волі на строк від 5 років.

Та, як відомо жителям Старокостянтинова, ні ці факти, ні акції, що проводились активістами, не заважають Андрію Терещуку будуватися в історичній частині міста.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Прокуратура не може закінчити справу проти начальника реєстраційної служби”

  1. На якому лікуванні,буквально вчора бачив його в міссті мордатим і здоровим ,просто як завжди “ворон ворону око не виколе,а тепер міркуйте,майдан не за горами!!!

  2. Маю думку, що у Старконі, як й по всій Україні, судова влада ще й дотепер не відкремилася від виконавчої, хоча у країнах Західної Європи те відбулося ще понад 100 років тому…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.