Місто

Проект “Чим живуть Замки” стартував! Що він принесе Старокостянтинову

30 травня стартував проект національної співпраці “Чим живуть Замки”, що реалізується громадськими організаціями “Край” (м.Броди) та “Старокостянтинів небайдужий” (м.Старокостянтинів), що він принесе нашому місту?

Ідея проекту:

Ініціатори проекту прагнуть, шляхом організації спільних заходів привернути увагу громадськості та влади до проблеми збереження, промоції та використання для розвитку громад міста Броди, Львівської області та міста Старокостянтинів, Хмельницької області архітектурних пам’яток – ЗАМКІВ.

Друге, але не менш важливе завдання, це налагодження співпраці між громадою, владою та бізнесом у справі збереження історико-культурної спадщини.

Що буде в Старокостянтинові

Під час проекту буде проведено багато заходів в обох містах, але нашим читачам звісно цікаво, що буде відбуватись у нашому місті?

Отже, серед запланованих заходів:

  1. Проведення взаємних культурних конференцій в м.Старокостянтинів та м.Броди за участі представників громадських організацій, місцевої влади та відділів культури;
  2. Проведення опитувань, лекторіїв, виставок та інших заходів, що сприяють поширенню інформації про Замки та підвищення туристичного потенціалу міст;
  3. Випуск спільного буклету про Замки;
  4. Зйомки короткометражного науково-популярного фільму про Замки;
  5. Встановлення інформаційного стенду про культурні пам’ятки Старокостянтинова;
  6. Кіно-фестиваль на територіях обох Замків.

У Старокостянтинові фестиваль пройде 18 серпня. А стартував проект з ознайомчої конференції “Броди-Старокостянтинів: містки співпраці”, яка відбулася в місті Броди 30-31 травня. Від Старокостянтинова участь у конференції взяли представники: Сергій Худий, Анастасія Сас – від ГО, Василь Муляр, Анатолій Борсук – від відділу культури Старокостянтинівської міської ради.

Завершилась конференція у Бродах угодою про реалізацію проекту, яку підписали керівники громадських організацій отець Богдан Вихор та Сергій Худий. Сприяння та підтримку у реалізації проекту обіцяють Бродівська та Старокостянтинівська міські ради.

Якщо вас зацікавив наш проект

  1. Вподобайте сторінку проекту у Фейсбук щоб дізнаватися про деталі заходів;
  2. Пройдіть невеличке опитування, яке допоможе нам у реалізації проекту (тільки для мешканців Старокостянтинова!);

Також запрошуємо до співпраці усіх, хто цікавиться історією, кіно, культурою, туризмом та фестивалями! Адреса нашого офісу та контакти знаходяться тут.

Слідкуйте за новинами, влітку буде гаряче!

P.S. Щоб отримати можливість реалізувати свої проекти до Британської ради було надіслано 544 заявки від різних громадських організацій. З них було відібрано 43 переможця, до яких потрапили і Броди з Старокостянтиновом.

Проект реалізується в межах програми Британської Ради «Cultural Bridges» за фінансування Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.