Місто

Проблемне будівництво біля Миру 1/155: все по Закону!?

Продовжуємо розповідати про форум “Актуальні проблеми Старокостянтинова“, що проходив у місті на минулому тижні.

Одне з питань, яке турбувало присутніх, це будівництво біля будинку по вулиці Миру 1/155.

“Ми прокинулись від того, що біля нашого будинку розпочалось будівництво, екскаватор працював, підірвав плиту аж на п’ятому поверсі посуд побився”, – розповідає житель будинку Олександ Томчук.

Як повідомили присутні, підприємець Рудий Олександр розпочав будівництво впритул до їх будинку прямо на прибудинковій території, при цьому оголив його фундамент. Підприємець збирається будувати на площі 9 м.кв. і просить для обслуговування цієї площі ще 150 м.кв.

Вцілому про ситуацію з їх будинком жителі розповідають наступне: “Виходить так, що практично всю прибудинкову територію у нас відібрали разом з підвалами, розумієте, людина якій дали дозвіл спочатку на оренду підвалу спочатку його орендувала, потім приватизувала, а далі половину приватизованого уже продала”. Люди остерігаються того, щоб така ж ситуація не повторилася і з прибудинковою територією.

Щоб запобігти руйнуванню будинку і припинити будівництво мешканці звернулись за підтримкою до депутатів міської ради. В подальшому з метою відстоювання своїх інтересів жителі будинку планують створити ОСББ.

Фото Олександри Боровик.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Проблемне будівництво біля Миру 1/155: все по Закону!?”

  1. Основним об’єктом у даному випадку є багатоквартирний житловий будинок,існують норми щодо території необхідної для його обслуговування,підвали,горища,технічні поверхи,східці- це спільна сумісна власність власників квартир.Є відповідні нормативно-правові акти які це регламентують.Межі ділянки будинку визначені проектом на будинок( частина ГП) і мають бути відомі обслуговуючий організації,в даному випадку ЖЕК,який і отримує проект будинку для збереження разом з самою будівлею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.