Місто

Про розгляд петицій до міської ради

petytion Сьогодні у нашому матеріалі йтиме мова про розгляд петицій Старокостянтинівською міською радою. Як ви напевно пригадуєте, на початку року міською радою було виконано вимоги законодавства та запроваджено розгляд електронних петицій.

Що таке електронна петиція, читайте в матеріалі: В Старокостянтинові запровадять електронні петиції до міської ради.

Громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” з великим оптимізмом зустріла цю новину і стала автором та ініціатором збору підписів за кілька електронних петиції, що порушують важливі питання в житті нашого міста.

Що ж ми побачили?

В пунктах 13, 14 Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Старокостянтинівській міській раді затвердженого виконавчим комітетом передбачено чітку прив’язку до дати оприлюднення інформації про початок розгляду петиції:

13. Інформація про початок розгляду Петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті міської ради відділом інформаційного забезпечення виконавчого комітету міської ради не пізніш як через три робочі дні після завершення строку, встановленого для збору підписів на підтримку петиції.
14. Розгляд Петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

На практиці на офіційному сайті міської ради відсутній розділ петицій і потрібну інформацію знайти вкрай важко. Ми приклали доволі багато зусиль поки віднайшли потрібну сторінку, ось її скріншот:

Електронні петиції скріншот мр

Зверніть увагу, дата оприлюднення інформації про початок розгляду петиції відсутня і як відслідкувати терміни виконання невідомо.

Окрім того, існує багато інших проблем пов’язаних з процедурою розгляду та надання відповідей на петиції, про що ми написали відповідний лист. Очікуємо надання відповіді та усунення даних проблем міською владою.

Лист мр петиції

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.