Місто

Міська рада не підтримала рішення про підняття червоно-чорного прапора у Старокостянтинові

4 травня 2018, сесія Старокостянтинівської міської ради не прийняла рішення про підняття у місті з метою вшанування пам’ятних дат визвольної боротьби українського народу поруч з державним – червоно-чорного прапора.

Аналогічні рішення напередодні прийняли Хмельницька обласна рада, Кам‘янець-Подільська, Славутська міські ради та інші міські ради нашої області, однак у Старокостянтинові депутати мали іншу думку.

Не зважаючи на звернення добровольців, волонтерів, учасників бойових дій та представників громадських організацій проект рішення був відхилений.

У своєму виступі міський голова Микола Мельничук аргументував таку позицію тим, що вивішування червоно-чорного прапора порушуватиме Закони України і зашкодить стосункам з Польщею:

Деякі депутати навіть покинули приміщення зали засідань, щоб не брати участі у голосуванні. Після оголошеної перерви трибуну ради було заблоковано. Атмосфера була дуже напруженою, здавалося від бійки рятувала лише присутність великої кількості працівників поліції:

В підсумку рішення прийнято не було, однак міський голова пообіцяв своїм розпорядження створити робочу групу, щоб знайти компроміс у цьому питанні.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.